Alejandrov splnený sen: kvalitné slúchadlá

on štvrtok, 01 október 2020. Posted in Chcel(a) by som mať

Alejandrov splnený sen: kvalitné slúchadlá

Alejandro je deväťročný chlapček, ktorý sa narodil s vrodenou vývojovou vadou. Keď mal päť rokov, prešiel si operáciou, pri ktorej mu v nemocnici spravili umelý vývod.

Po vyoperovaní vývodu sa chlapček uzdravil a všetko sa zdalo v poriadku. Keď sa Alejandrovi po uzdravení zlepšila aj fyzická kondícia, začal sa venovať futbalu. Je to jeho obľúbený šport a v tíme patrí medzi tých najlepších hráčov. Dokáže sa plne sústrediť na hru, rýchlo behať a tak porážať súperov.

Veľmi smutný deň pre celú rodinu prišiel v máji tohto roku. Zo dňa na deň sa totiž chlapčekovi objavila hrčka na krku. Lekári v nemocnici zistili, že sa jedná o Burkitov lymfóm. Alejandro podstúpil dlhodobú liečbu tohto onkologického ochorenia.

Momentálne je po liečbe už doma, nemôže však športovať, ani chodiť do školy, a stretávať sa tak so svojimi kamarátmi.

Alejandro veľmi rád vo voľnom čase počúva hudbu. Keďže momentálne má voľného času viac, ako by sám chcel, chceli sme ho potešiť kvalitnými slúchadlami na hudbu, ktoré si vysníval. A aj sa nám to podarilo.

Alejandra s maminou sme stretli zrovna pred kontrolou v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave. Darček, ktorý sme priviezli, bolo prekvapenie pre chlapčeka hlavne preto, že vôbec netušil, že prídeme. Jeho mamina mu neprezradila, že je s nami dohodnutá a tak sa prekvapenie naozaj podarilo. Alejandro bol chvíľku zaskočený, ale ako sme mu slúchadlá odovzdali, veľmi sa tešil, a nevedel sa dočkať ako ich vyskúša. Želáme mu všetko dobré.

Želanie splnené 15. 9.2020

}); })(jQuery);