Musíme to povedať: je to vďaka vám!

.

Už šesť rokov čarujeme v ŽELAJ SI úsmevy na tvárach chorých a zomierajúcich detí. Šesť  rokov a pol tisícky splnených detských snov... Pol tisícky šťastných úsmevoch na tvárach detičiek, ktoré by ešte nemali ani len tušiť , čo je to utrpenie, ťažká liečba, náročné vyšetrenia a dlhobobý pobyt v nemocnici.

A hoci by sme si v ŽELAJ Si radi prisvojili zásluhy za toto skvelé číslo, nemôžeme. Veď to všetko sme dokázali VĎAKA VÁM !!  
- Vďaka ľuďom, ktorí do ŽELAJ SI pravidelne prispievajú a posielajú 5 eur mesačne do Klubu priateľov detských snov.
- Vďaka všetkým ľuďom, ktorí si na našich akciách kúpili balón alebo lampión šťastia.
- Vďaka ľuďom, čo sa ozývajú, že chcú splniť ten alebo onen detský sníček a deťom kúpia darček, výlet, zážitok - slovom, urobia radosť.

Bez vašej pomoci, bez vašich príspevkov, by sme zďaleka toľko nedokázali. Bez vašej pomoci, podpory, by ŽELAJ SI bolo ničím.
Mám pocit, že mnohé neziskové organizácie sa stále predháňajú v zbierkach, v pekných obrázkoch na plagátoch, v prezentáciách v televízii. Ale často možno neodznie obyčajné ĎAKUJEM.

Aj preto chceme POĎAKOVAŤ   (ak vám to ešte nikto nepovedal, my musíme!)
-    Ďakujeme vám, ak ste si našli čas pomôcť (a nemusí to byť nutne nám)
-    Ďakujeme vám, ak ste pomohli splniť sníček niektorého dieťaťa
-    Ďakujeme vám, ak pravidelne prispievate na charitu
-    Ďakujeme vám všetkým, ktorým v hrudi bije dobré srdce a pomôžete, keď je to potrebné

Niet slov, ktorými by sme vedeli povedať, čo pre nás (či iné organizácie), vaša podpora znamená. Pre nás každé euro znamená možnosť splniť viac sníčkov, každý dar znamená, že môžeme niekomu urobiť radosť.  Možno nekupujeme deťom potrebné pomôcky, neplatíme im rehabilitácie, drahú liečbu. Nemáme na to peniaze, na to sú tu iné, veľké organizácie.. My „len“... robíme radosť.

Lebo hoci sú choré, aj ony chcú byť šťastné! Už  šesť rokov čarujeme úsmevy na tvárach ťažko chorých a zomierajúcich detí.  Pol tisíc úsmevov je za nami. Dokážeme ich spoločne vyčariť ešte viac? Staňte sa aj vy čarodejníkom a pomôžte nám plniť želania detí v nemocnici, na vozíčku, nevyliečiteľne chorých. Stačí si zriadiť trvalý mesačný príkaz na podporu ŽELAJ SI vo výške 5 eur (č.účtu: 213 293 5659/0200 - VÚB banka) 

A mimochodom, už sme vám povedali, čo pre nás vaša pomoc znamená? VŠETKO. Bez vás nie sme ničím. Takže ešte raz – ĎAKUJEME.  
Všetky úsmevy, čo vďaka vašej podpore budeme môcť vyčariť, nájdete na www.zelajsi.sk


}); })(jQuery);