Maličký Oliver má cukrovku, túži ísť do Legolandu

on štvrtok, 29 jún 2023. Posted in Chcel(a) by som ísť

Maličký Oliver má cukrovku, túži ísť do Legolandu

Úvodom našej žiadosti Vás chceme srdečne pozdraviť a predstaviť Vám nášho sladkého superhrdinu. Oliverko je náš jediný vytúženy synček, ktorému napriek nepriazni svojho osudu nechýba úsmev na tvári. Vďaka svojej veselej povahe a šibalským očkom si dokáže získať nejedného kamaráta. Má veľkú vášeň pre lego, ktoré nepozná hranice rovnako ako jeho sny.

Keď však pred 2 rokmi do nášho života vstúpila ,,sladká,, diagnoza s názvom cukrovka a rok nato sa pridala celiakia,začal sa boj na ostré lakte a úsmev sa na chvíľku stratil. S pocitmi ako je strach, bezmocnosť, hnev sa musí vyrovnávať každý rodič, ktorý má doma malého diabetika. Diabetes nebolí,no dáva poriadne zabrať, keďže si nikdy nedáva prestávku. A tak Oliverko deň čo deň zdoláva svoj boj za plnohodnotným životom ako skutočný superhrdina a my mu v tom pomáhame ako najlepšie vieme.

Preto sme aj vďaka Oliverkovej hravej a spoločenskej osobnosti počiatočnú beznádej rýchlo vymenili za pozitívny prístup ako novú situáciu v živote zvládnuť a naučiť sa s ňou žiť. Úsmev vlastného dieťaťa je totiž na nezaplatenie a on ani my sa ho viac už nevzdáme.

Vek

4

Mesto

Bytča

Diagnóza

Diabetes mellitus typ 1,celiakia

Hlavné želanie

Výlet do Legolandu

Chcete pomôcť splniť tento sen? Napíšte nám na zelajsi@zelajsi.sk a my vám poskytneme kontakt na dieťa.

}); })(jQuery);