Ondrej a Sára chcú zažiť super výlet

on pondelok, 10 február 2020. Posted in Chcel(a) by som ísť

Ondrej a Sára chcú zažiť super výlet

Ahojte, voláme sa Sárka a Ondrejko, sme dvojičky a obaja by sme chceli byť, ako zdravé deti. Žiaľ, ručičky a nožičky nás nechcú počúvať. Už od prvej chvíle na tomto svete sme museli bojovať o svoj život. Prvé 2 týždne sme boli v inkubátore napojení na umelé dýchanie a neskôr na podporný kyslík.

Potom sme absolvovali množstvo vyšetrení, pri ktorých nám stanovili predbežné diagnózy. Cysty na mozgu a krvácanie do mozgu, apnoické pauzy, rozšírené mozgové komory a retinopatiu, DMO, epilepsiu. Po príchode domov sa nám pridružili ďalšie zdravotné ťažkosti s ktorými bojujeme doteraz. Absolvujeme veľa rehabilitačných cvičení, rehabilitačných pobytov a terapií.

Každý deň chodíme na rôzne terapie ktoré sú mimo domu a sme mimo našej rodiny. Preto by sme chceli ísť na výlet do ZOO s mamičkou a tatkom, v ktorej sme ešte nikdy neboli, pretože je to pre našu mamičku a tatka finančne náročné. Máme veľmi radi zvieratká a radi by sme videli naživo slony, žirafy, zebry, bol by to pre nás skvelý deň strávený spolu. Ďakujeme Sárka a Ondrejko.

Vek

4 roky

Mesto

Spišská Belá

Diagnóza

DMO,epilepsia

Hlavné želanie

vidieť slony, žirafy, papagáje.. ísť do ZOO

Náhradné želanie

ísť na zážitkový výlet

Chcete pomôcť splniť tento sen? Napíšte nám na zelajsi@zelajsi.sk a my vám poskytneme kontakt na dieťa.

}); })(jQuery);