Adrián Klec

on nedeľa, 06 január 2019. Posted in Chcel(a) by som mať

Adrián Klec

Adrián sa narodil prirodzenou cestou s vrodenou vadou jednou obličkou menšou. Lekár sa vyjadril, že bude žiť normálne. Ale keď začal chodiť, začal kolabovať, modravieť, zachádzal sa, začala som s ním natriasať, kriesiť vodou a tak som ho prebrala. Začali sme chodiť po vyšetreniach, ale nikto nič nezistil.

V desiatich rokoch odpadol doma na v chodbe a nemohol sa postaviť na jednu nohu, dostal teploty, nohu som mu musela znehybniť, strašne ho bolela, plakal 3 dni v posteli, dávala som mu lieky od bolesti, teploty. Ustúpilo to, ale má problémy s chrbticou, pricvikávajú sa mu nervy, berie lieky na uvoľnenie.. Má veľa diagnóz (škúlenie, psychotická porucha, hepatopatia, je integrovaný).

Aj napriek tomu je Adrián milý, usmievavý, zábavný. V škole je obľúbený, kamarátsky. Mám ho veľmi rada. No trápi m,že mu nemôžem splniť želanie, po ktorom tak veľmi túži. Som matka štyroch chorých detí, o ktoré sa otec nezaujíma. Už 11-ty rok ťahám všetko sama.

Neustále chodíme po nejakých vyšetreniach. Bývame v podnájme, ktorý je dosť drahý, no bývanie potrebujeme.

Vzhľadom na zdravotný stav detí a môj sa nemôžem zamestnať. Mám problémy s chrbticou, alergie. Chcela by som poprosiť dobrých ľudí , ak by sa našiel darca, ktorý by splnil želanie Adriánovi, ktorý tak veľmi túži po dotykovom mobile. 

Okrem neho sa starám ešte o dcérku, ktorá má onkologické ochorenie a jej dvoch bratov, ktorí majú taktiež vážnejšie diagnózy, ako astma či alergie. Náš príbeh je síce dlhý, smutný, no bola by so vďačná darcovi, ktorý sa vie vžiť do našej situácie a rozhodne sa splniť želanie Adriánovi. Chcela by som ho prekvapiť, že sa nájde darca ,splní im ich želanie a urobí ho šťastným. Srdečná vďaka.

Vek

11 rokov

Mesto

Snina

Diagnóza

viacero diagnóz

Hlavné želanie

Dotykový mobil

Náhradné želanie

Dotykový mobil

Chcete pomôcť splniť tento sen? Napíšte nám na zelajsi@zelajsi.sk a my vám poskytneme kontakt na dieťa.

}); })(jQuery);