Adrián túži po kolobezke

on nedeľa, 06 január 2019. Posted in Chcel(a) by som mať

Adrián túži po kolobezke

Adrián sa narodil prirodzenou cestou s vrodenou vadou jednou obličkou menšou. Lekár sa vyjadril, že bude žiť normálne. Ale keď začal chodiť, začal kolabovať, modravieť, zachádzal sa, začala som s ním natriasať, kriesiť vodou a tak som ho prebrala. Začali sme chodiť po vyšetreniach,odberoch,rehabilitáciach až doposiaľ.

V desiatich rokoch odpadol doma na v chodbe a nemohol sa postaviť na jednu nohu, dostal teploty, nohu som mu musela znehybniť, strašne ho bolela, plakal 3 dni v posteli, dávala som mu lieky od bolesti, teploty. Ustúpilo to, ale má problémy s chrbticou, pricvikávajú sa mu nervy, berie lieky na uvoľnenie,spreje na dýchanie,bolesti,. Má veľa diagnóz (Astigmatizmus,Strabirzmus,Cervikobrach.syndróm,ADHD, Hepatopatia pečene,nízky HDL cholesterol,meranie cukru..., Je integrovaný).

Aj napriek tomu je Adrián milý, usmievavý, zábavný. V škole je obľúbený, kamarátsky. Mám ho veľmi rada. No trápi ma,že mu nemôžem splniť želanie, po ktorom tak veľmi túži. Som matka 4chorých detí, o ktoré sa otec nezaujíma. Už 11-ty rok ťahám všetko sama.

Neustále chodíme po odberoch vyšetreniach,meranie cukru,rehabilitácie...Bývame nájomnom byte,ktorý je pritesný ,no bývanie potrebujeme.

Vzhľadom na zdravotný stav detí a môj sa nemôžem zamestnať. Mám problémy s chrbticou, alergie. Chcela by som poprosiť dobrých ľudí , ak by sa našiel darca, ktorý by splnil želanie Adriánovi, ktorý tak veľmi túži po dotykovom mobile,ale ten nieje až taký podstatný.Ďalšie jeho želanie je Freestejlová kolobežka,horský bicykel,ktorý mu pomôže pri jeho diagnózach a doporučil mu to aj rehabilitačný lekár

Okrem neho sa starám ešte o TZP dcérku, ktorá má onkologické ochorenie,nedá sa ličiť iba sledovať.No jej diagnóz je viac a sú nevyliečiteľné.Dvaja bratia majú taktiež vážnejšie diagnózy, ako astma či alergie... Náš príbeh je síce dlhý, smutný, no bola by so vďačná darcovi, ktorý sa vie vžiť do našej situácie a rozhodne sa splniť želanie Adriánovi. Chcela by som ho prekvapiť, že sa nájde darca ,splní želanie Adránovi a prípadne jeho 2 bratom,aby im pomohlo zlepšiť zdravotný stav, a urobiť ich šťastnými. Za podporu,pochopenie 

Vek

11 rokov

Mesto

Snina

Diagnóza

viacero diagnóz

Hlavné želanie

freestejlová kolobežka

Náhradné želanie

horský bicykel

Chcete pomôcť splniť tento sen? Napíšte nám na zelajsi@zelajsi.sk a my vám poskytneme kontakt na dieťa.

}); })(jQuery);