Jakub Žigmund

on utorok, 08 január 2019. Posted in Chcel(a) by som mať

Jakub Žigmund

Chcela by som sa s Vami podeliť o náš životný príbeh. Volám sa Monika, som z Novej Bane a mám 6 detí, z toho jedno choré - náš Jakubko, je to naše slniečko.

Sme rodina žijúca u svokrovcov v jednej izbe bez kúpeľne, čo je s chorým dieťatkom veľmi ťažké. Snažili sme sa zohnať podnájom, ale je nás veľa a je to pre nás drahé. Manžel má sezónnu prácu, preto v zime nepracuje a náš príjem je ešte nižší.

Chceli by sme pre naše deti urobiť pekný výlet, lebo už dávno nikde neboli a oni si to zaslúžia a najmä Jakubko, za to všetko, čo má za sebou, ale nemôžme si to finančne dovoliť.

Z rodičovského poplatím všetko, čo mi treba a veľa mi neostane. Keď malý podrastie, budem si hľadať prácu, aby sme na tom boli finančne  lepšie. Teraz má Jakubko rok a pol tak sa nedá.

Prekonal aj operáciu mozgu keď bol maličký. Dostal krvácanie do mozgu, z čoho sa mu upchala cievka a neotekal mu likvor.  Voperovali mu štvorkomorový hydrocefalus, ktorý mu v auguste vybrali. Bola by som veľmi rada, keby sa deťom tento sen splnil a určite na taký pekný zážitok by ešte dlho spomínali.

Vek

1,5

Mesto

Nová Baňa

Diagnóza

Nedonosemosť, hydrocefalus

Hlavné želanie

Aquapark

Náhradné želanie

Elektrické autíčko

Chcete pomôcť splniť tento sen? Napíšte nám na zelajsi@zelajsi.sk a my vám poskytneme kontakt na dieťa.

}); })(jQuery);