Mathias túži chodiť s pomocou Upsee

on streda, 15 január 2020. Posted in Chcel(a) by som mať

Mathias túži chodiť s pomocou Upsee

Ahojte. Volám sa Mathias. Mam skoro 3 rôčky, ale nie som ako ostatné detičky. Píšu mi diagnózu detská mozgová obrna ako následok nedostatku kyslíka pri pôrode. Od narodenia som si už prežil veľa zlého. Hneď po pôrode ma museli oživovať.

Dostal som kŕče, mal som zlomenú kľúčnu kosť, zakrvácané očné pozadie, opuch mozgu a iné. Namiesto toho, aby som bol s mamičkou, ma museli uviesť do umelého spánku a v nemocnici liečiť skoro mesiac. Všetko sa ešte zhoršilo v mojich 4.mesiacoch po očkovaní.

S mamkou sme ostali sami a bez jej pomoci nedokážem nič. Som veľmi múdry a bystrý chlapček, ktorý pozná farby a všetko, čo mi hovoria. Túžim behať so svojimi rovesníkmi a robiť všetko, čo by som na svoj vek už robiť mal. Keď mi to nejde, tak sa trápim a plačem. Minulý rok mi pribudla ďalšia zákerná diagnóza, ktorou je epilepsia, a zatiaľ nemám nastavenú liečbu.

Pred 2 týždňami som bol u tety, ktorá má takého istého chlapčeka ako som ja a požičali mi vyskúšať Upsee. Vďaka Upsee som si konečne zahral za pomoci môjho deda futbal. Bol som taký šťastný, až som výskal od šťastia. Veľmi by som ho chcel mať doma. Pomôžete mi? Viem, že to nie je tajný sen, ale skôr zdravotná pomôcka, ale pre mňa je to aj sen! 

https://www.letmo.sk/firefly-upsee/

Vek

2 roky

Mesto

Veľká Lomnica

Diagnóza

Detská mozgová obrna a epilepsia

Hlavné želanie

Upsee

Chcete pomôcť splniť tento sen? Napíšte nám na zelajsi@zelajsi.sk a my vám poskytneme kontakt na dieťa.

}); })(jQuery);