Timea sa chce stretnúť s herečkou zo seriálu Nemocnica

on piatok, 24 marec 2023. Posted in Chcel(a) by som stretnúť

Timea sa chce stretnúť s herečkou zo seriálu Nemocnica

V skratke príbeh mojej dcerky: začalo to obyčajným kašľom 15.9.2021 brala som mnoho antibiotík nič nepomáhalo. Tak z Michaloviec sme sa presunuli do Košíc, pľucny lekár mi dal kortikojidný sprej. Od neho som mala také záchvaty kašlu, že 30 min vkuse vyčerpanot. Sli sme zasa k pľúcnemu, tak som išla na týždeň do nemocnice, tam mi zistili mikoplazmu reflux.

Šla som domov s veľkým smútkom a plačom, nič nepomáhalo, žiadne lieky. O asi 2 -3 dni pribudla dýchavičnosť a prestávala som dýchať počas záspavania. To bol december. V januári som šla do škrobarovho ústavu, to je v tatrách, tam som stretla super kamarátky, ktoré ma podporovali a boli pri mne, taká psychická podpora .

Tam mi robili bronchoskopiu zistili sraphylokoka.. Po dvoch týždňoch som šla somov s tým, že to má prejsť do 5 mesiacov a mali pravdu, kašeľ prešiel, ale nedýchanie pri zaspavani sa zhoršovalo. Bola som vyčerpaná, často sa mi zastavil dych, nedýchala som aj minútu.

V júli som šla zasa do Škrobarovho ústavu tam mi spravili spánkové laboratórium, ale nič sa nepreukázalo. V nemocnici v Košiciach mi vraveli, že to bude psychika. Ale nemali pravdu, v Bratislave mi nakoniec zistili laringospazmus, bronchialnu astm,u vysokú tetaniu a silný reflux. Som im veľmi vďačná že prišli na moju diagnozu.

Veľmi by ma potešilo stretnúť sa s herečkou so seriálu Nemocnica a prípadne si s ňou aj zahrať. ĎAKUJEM

Vek

14

Mesto

Michalovce

Diagnóza

Hrozný metabolizmus, haringospazmus , silný reflux , pretava dýchať pri zaspávaný

Hlavné želanie

stretnúť sa s Dianou Klamovou

Náhradné želanie

Ísť do Álp a stať sa herečkou a modelkou

Chcete pomôcť splniť tento sen? Napíšte nám na zelajsi@zelajsi.sk a my vám poskytneme kontakt na dieťa.

}); })(jQuery);