Novinky

Bál snov 2017 bude retro!

.

Aj v roku 2017 budeme organizovať Bál snov, z ktorého pôjde výťažok na plnenie snov ťažko chorých detí. Čím viac ľudí príde, tým väčší výťažok bude a viac detí potešíme. Týmto vás srdečne pozývame :-)

Deň želaní 2016 bol horúci, ale skvelý

.

Aj tento rok sme sa rozhodli organizovať váš obľúbený Deň želaní. 10. septembra 2016 do neba poleteli balónové holubice aj srdiečka s vašimi želaniami, aby ste do vesmíru poslali vaše sny a nádeje a tak sa vám obratom mohli vrátiť splnené. 

Deň želaní 2016 bude v sobotu 10. septembra

.

Deň želaní je charitatívne podujatie, počas ktorého si ľudia môžu do neba pustiť na balónových holubiciach nádeje svoje želania. Z roka na rok sa teší veľkej obľube. Tento rok bude Deň želaní v sobotu 10. septembra, hneď po obľúbenom DM ženskom behu. 

Doplesané, bolo skvelo! Všetkým patrí veľké ďakujem

.

V piatok sme sa zabávali a mysleli pritom na dobrú vec - pomoc chorým deťom. Osemdesiatka skvelých ľudí sa bavila do pol štvrtej rána a všetci odchádzali domov s dobrou náladou. Vďaka posledným dvom predaným lístkom sa nám podarilo zvýšiť výťažok pre deti - máme potešenie vám povedať, že sa podarilo na sny chorých detí vyzbierať 749 eur!

Bál snov bude v piatok 12.2.2016

.

Veľmi, veľmi sa tešíme! Aj v roku 2016 sa nám podarilo zorganizovať Bál snov - skvelé podujatie, na ktorom sa môžete zabaviť a zároveň pomáhame. Máme tú česť vám oznámiť, že tretí ročník Bálu snov bude v piatok 12.2.2016 v hoteli Crown Plaza v Bratislave.  

}); })(jQuery);