Davidko obdivuje Spidermana, už ho má doma!

on štvrtok, 01 október 2015. Posted in Chcel(a) by som byť

Davidko obdivuje Spidermana, už ho má doma!

Má 4 rôčky, volá sa Davidko Fisher, a býva v Komárne. Hoci je už v škôlkarskom veku, kvôli diagnóze detská mozgová obrna ešte, žiaľ, nechodí.

"Davidko je veľký bojovník nevzdáva sa chce strašne chodiť je veľmi múdry chlapec skrátka je to môj anjel. Máme toho veľa za sebou a veľa pred sebou názor lekárov je že má veľkú šancu samostatne sa pohybovať," hovorí pani Fisherová.

Možno práve tým, že Davidko sa nevie sám pohybovať, obdivuje Spidermanna, hrdinu, ktorý doslova  "lieta" z budovy na budovu a žiaden pohyb mu nerobí problém. Je to jeho veľký idol, ktoré by mal najradšej všade.

"Ak by ste mi mohli splniť moje želanie, chcel by som mať na stene pri posteli namaľovaného Spidermanna. To by ma veľmi potešilo, keďže kvôli chorobe v nej musím často ležať," prezradil nám.

Na splnenie svojho sníčka chvíľu čakal, ale napokon sa nám podarilo za Davidkom poslať maliaru Soničku Dubcovú (Soul Design) z Nových Zámkov. Zaplatili sme u nej maľbu Spidermana na stenu, a ona ho podľa Davidkových predstáv namaľovala. A veru že sa vydaril!

Davidkov šťastný úsmev svedčí o tom, že sa mu páči, ako sa odteraz bude môcť na svojho hrdinu každý deň pozerať. A aby mal radosť ešte väčšiu, objednali sme mu aj jednu veľkú nálepku jeho hrdinu na stenu. Môže si ju dať na skriňu, plafón, či kam len chce. Bude tak mať svojho hrdinu v izbe hneď dvojmo :-)

"Veľmi pekne ďakujeme za splnenie sna, Davidko je nadšený! Želám vám, aby ste mali veľa takých šťastných detí a takých šikovných ľudí, ako je pani maliarka Soňa," napísala nam Davidkova mama pani Fisherová.

To by sme veru radi. Robiť radosť nám robí radosť, len nech sa to vždy aj podarí!

Želanie splnené  28.9.2015

 

 

}); })(jQuery);