Čo si deti želajú?

Prezrite si zoznam detí, aktuálne čakajúcich na splnenie sna. Želania sú zobrazené od najnovších po najstaršie. Vedeli by ste niektorému dieťatku splniť sen? čítať viac

Ako plníme sny?

Ako postupujeme pri zaevidovaní sna dieťaťa a za ako dlho sme schopní ho splniť? Plus niečo o tom, prečo sú sny pre choré deti dôležité a prečo nám na nich záleží. čítať viac

Splňte sen priamo vy!

ŽELAJ SI je jedinou organizáciou na Slovensku, ktorá Vám dáva možnosť pomôcť priamo. Nemusíte nám dať peniaze – môžete si vybrať choré dieťatko a splniť mu sen vy! čítať viac

Pomohli v roku 2008

 • orange

  Firma Orange, ktorá venovala ŽELAJ SI dva notebooky s ročným internetom, pre zapožičiavanie notebookov pre dlhodobo choré a zomierajúce deti v nemocniciach.

 • dell

  Firma Dell, ktorá darovala ŽELAJ SI desať ročných notebookov pre choré deti, ktorých snom je mať internet. Notebooky sme darovali desiatim deťom, prevažne chorým na rakovinu (viď splnené želania, chcel/a by som mať).

 • ikea

  Firma IKEA, ktorá venovala zariadenie do izbičky pre zomierajúcu Zuzanku Ďurekoú (18), ktorej posledným želaním bola nová izbička pre súrodencov, pretože boli počas jej dlhej a finančne náročnej liečby často ukrátení o veľa vecí.

 • allforum

  Portál Alfórum, ktorý venoval mp4 prehrávač pre Mariánku Némethovú z rázštepom pery, a počítač s vybavením pre Miloslava Šnajdera, ktorý trpí Osteo Genesis Imperfecta, čiže zvýšenou lámavosťou kostí.

 • motyl

  Penzión Motýľ v Liptovskej Teplej, ktorého majiteľ Branislav Kocián, venoval týždňový pobyt pre Natálku Hurtukovú s rakovinou kostí a jej rodinu, čím jej splnil posledné želanie: stráviť po rokoch liečby spoločné chvíle s rodinou.

 • alltoys

  Firma All Toys, ktorá nám poskytuje veľkoobchodné zľavy na hračky, ktoré si želajú dlhodobo choré a zomierajúce deti.

}); })(jQuery);