Vianočné zázraky sa dejú!

.

Vianoce 2023 boli v ŽELAJ SI skromné, pretože na účte sme už nemali veľkú sumu na plnenie snov. Navyše, vláda avizovala, že zruší 2 percentá z dane a preto sme nevedeli, či vôbec budeme ešte ďalší rok schopní fungovať. 

 V tejto situácii nám napísala na facebook správu Timea Krajčiová.

"U nás v malej dedinke Velčice mnohokrát organizujem rôzne detské akcie a aktivity. Keďže sa blížia Vianoce, tak som sa rozhodla zorganizovať vianočný večierok a všetky vyzbierané peniažky by som rada venovala detičkám z vašej organizácie. Veľmi sa mi totiž páči vaša myšlienka a to, akým spôsobom deťom dodávate chuť a radosť do života. Takúto akciu organizujem prvýkrát a vôbec neviem, koľko detičiek sa zapojí, no budem veriť, že to bude čo najvyšší počet ľudí, ktorí by taktiež radi pomohli a prispeli tým, ktorí to najviac potrebujú. Veľmi sa teším a z celého srdca  verím, že sa to podarí."

To sme verili aj my, ale vôbec sme nevedeli odhadnúť, koľko peňzí sa vyzbiera. Tipovali sme tak 100 až 300 eur a preto nás veľmi potešilo, keď nám Timejka oznámila, že sa podario vyzbierať krásnych 650 eur! To veru bude aj na niekoľko detských splnených snov! Veľmi nás to pred vianocami potešilo a prvé želania splníme čím skôr a budeme vás o nich infomovať.

Timejke ďakujeme za krásnu akciu a všetkým ľuďom, čo prispeli, zo srdca ďakujeme za pomoc chorým deťom.

Team ŽELAJ SI

 

 

}); })(jQuery);