ŽiadosťPROSÍME, PRED ZASLANÍM ŽIADOSTI O SPLNENIE SNA CHORÉHO DIEŤAŤA FORMULÁRA SI POZORNE PREČÍTAJTE TIETO INŠTRUKCIE:

Aké sny plníme? Malo by ísť o sen, ktorý dieťa poteší - či už je to výlet, stretnutie s celebritou, alebo nejaký darček. Môže ísť aj o sen, ktorý sa nedá bežne kúpiť či vybaviť. Nedávame peňažné dary, nepreplácame rehabilitácie či pomôcky, a notebooky vieme len zapožičať. Našim cieľom je vyčariť deťom úsmev na tvári, preto želanie musí vychádzať z detského srdca, nie z potreby rodičov niečo praktické pre  dieťa zakúpiť.

Každému dieťaťu plníme len jedno želanie, preto je lepšie si ho dobre premyslieť. V prípade, ak sa dieťatku zhorší stav a napíše nám svoje posledné želanie, pousilujeme sa zo všetkých síl splniť aj to.  

Upozornenie:
Osobné údaje (vaše telefónne čísla, kontakty na lekárov či ulica, kde bývate), ktoré nám poskytnete pri vypĺňaní formuláru alebo prostredníctvom e-mailu, budú nami spracované dôverne. Údaje používame výlučne za účelom spracovania Vašej požiadavky. Údaje ako meno dieťaťa, jeho vek, želanie a diagnóza, prípadne fotografia budú publikované na stránke www.zelajsi.sk za účelom zverejnenia žiadosti o splnenie sna. 

 

 
Oznam
:

Nakoľko nám prestal fungovať formulár žiadosti o splnenie sna, dovoľujeme si vás požiadať  o spísanie sna a jeho zaslanie mailom na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..
 
V žiadosti prosím uvedte meno a priezvisko dieťaťa a zákonného zástupcu,  kontakt na vás,  adresu bydliska, čo si dieťatko praje, aká je jeho diagnóza a napíšte aj niečo krátke o dieťatku.
 
 
Chyba
  • Submissions are disabled.
}); })(jQuery);