Novinky

Nepokazte si Vianoce nedoručenými darčekmi

.

Najkrajšie sviatky v roku sú už za dverami a vo vzduchu obchodných predajní už cítiť vianočnú atmosféru. Nákup vianočných darčekov by ste nemali nechávať na poslednú chvíľu, a to hlavne v prípade nákupu cez internet. Tí, ktorí však nemali v dostatočnom predstihu čas na nákup darčekov, sklamaní nebudú a objednané vianočné darčeky im budú doručené včas.  

Bál snov 2017 bude retro!

.

Aj v roku 2017 budeme organizovať Bál snov, z ktorého pôjde výťažok na plnenie snov ťažko chorých detí. Čím viac ľudí príde, tým väčší výťažok bude a viac detí potešíme. Týmto vás srdečne pozývame :-)

Deň želaní 2016 bol horúci, ale skvelý

.

Aj tento rok sme sa rozhodli organizovať váš obľúbený Deň želaní. 10. septembra 2016 do neba poleteli balónové holubice aj srdiečka s vašimi želaniami, aby ste do vesmíru poslali vaše sny a nádeje a tak sa vám obratom mohli vrátiť splnené. 

Deň želaní 2016 bude v sobotu 10. septembra

.

Deň želaní je charitatívne podujatie, počas ktorého si ľudia môžu do neba pustiť na balónových holubiciach nádeje svoje želania. Z roka na rok sa teší veľkej obľube. Tento rok bude Deň želaní v sobotu 10. septembra, hneď po obľúbenom DM ženskom behu. 

}); })(jQuery);