Novinky

Vianočné zázraky sa dejú!

.

Vianoce 2023 boli v ŽELAJ SI skromné, pretože na účte sme už nemali veľkú sumu na plnenie snov. Navyše, vláda avizovala, že zruší 2 percentá z dane a preto sme nevedeli, či vôbec budeme ešte ďalší rok schopní fungovať. 

Dobré skutky vytvárajú hrdinov

.

Organizácia DAIBAU prednedávnom spustila projekt s  názvom "Dobré skutky vytvárajú hrdinov". Hrdinovia sa nerodia, ale stávajú sa nimi vďaka svojim skutkom. Aby sa nimi stali, stačia malé, ale dobré skutky - pretože veľkosť skutku nemeria ten, kto pomoc poskytuje, ale ten, kto pomoc potrebuje.

Nepokazte si Vianoce nedoručenými darčekmi

.

Najkrajšie sviatky v roku sú už za dverami a vo vzduchu obchodných predajní už cítiť vianočnú atmosféru. Nákup vianočných darčekov by ste nemali nechávať na poslednú chvíľu, a to hlavne v prípade nákupu cez internet. Tí, ktorí však nemali v dostatočnom predstihu čas na nákup darčekov, sklamaní nebudú a objednané vianočné darčeky im budú doručené včas.  

Bál snov 2017 bude retro!

.

Aj v roku 2017 budeme organizovať Bál snov, z ktorého pôjde výťažok na plnenie snov ťažko chorých detí. Čím viac ľudí príde, tým väčší výťažok bude a viac detí potešíme. Týmto vás srdečne pozývame :-)

}); })(jQuery);