Bál snov 2017 bude retro!

.

Aj v roku 2017 budeme organizovať Bál snov, z ktorého pôjde výťažok na plnenie snov ťažko chorých detí. Čím viac ľudí príde, tým väčší výťažok bude a viac detí potešíme. Týmto vás srdečne pozývame :-)

Bál bude tento raz v sobotu 11.2.2017 v krásnom hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave. Miesto sme pre vás museli rezervovať rok dopredu, tak veríme, že sa sála bude páčiť. 

Zatancujeme si v plesových róbach valčík, polku, hrať nám bude DJ na 80-te roky.. A keďže v tom čase bol u nás socializmus, pripravili sme pre vás krátky retro program na túto tému. Pozriete si Cvičme v rytme i spartakiádu, mimochodom, pamata si ešte niekto Pioniersky sľub? V tombole budete môcť vyhrať zaujímavé retro ceny.

 

Do tanca nám bude hrať DJ MIDO, ktorý nám pustí všetky vaše obľúbené pesničky. 

V cene lístka 69 eur je na osobu:

3 chodové menu

nealko nápoj
pol fľaše vína
minerálka
kapustnica
skvelý program
zábava do rána
podpora dobrej veci

Lepšie miesta priamo pri tanečnom parkete budú o 10 eur drahšie. Keďže táto milá akcia sa koná pár dní pre svätým Valentínom, je lístok na ňu vhodný aj ako darček pre milovanú osobu.

Je tiež vhodný pre ľudí so širokým srdcom, pre sympatizantov ŽELAJ SI a pre milovníkov dobrej zábavy.

Na všetkých vás bálu chtivých a veselých tanečníkov sa zo srdca tešíme :-) Vidíme sa 11.2.2017 v hoteli Double Tree by Hilton.

Aj vďaka Bálu snov sme mohli v roku 2016 splniť sny takmer stovky chorých detí a počet rozosmiatych tváričiek sa pomaly ale isto blíži k číslu tisíc. Veľmi si to vážime! 

Príďte a nebudete banovať.. 

ŽELAJ SI..

 

Kúpiť lístky

 

}); })(jQuery);