K splneniu snov pomôže aj hromadné nakupovanie

.

Hromadné nakupovanie väčšinou plní väčšinou sny o dobrom jedle, príjemnej masáži, dobrodružnom športe či dovolenke... Ale dnes sa ukázalo, že môže aj plniť sny, ktoré sú ďaleko závažnejšie než tieto. Hromadné nakupovanie tentokrát pomáha ŽELAJ SI plniť sny ťažko chorým deťom.

Portál HyperZľava.sk sa rozhodol, že dá prednosť uskutočneniu krehkých snov tých najzraniteľnejších - detí, pred ženskými snami o kráse a mužskou túžbou po adrenalíne a dobrodružstve.

Portál HyperZľava prisľúbil po celý mesiac podporovať organizáciu ŽELAJ SI, a to hneď dvoma spôsobmi. "Prvou možnosťou je sprostredkovanie kontaktu medzi organizáciou a priamymi darcami. Od 18. marca tak môžu všetci, ktorí by chceli byť nápomocní splneniu sna niektorého z detí, zaevidovaných v organizácii ŽELAJ SI, prispieť pohodlne prostredníctvom nášho webu," uviedol Martin Chytil, obchodný riaditeľ spoločnosti HyperZľava.

Spoločnosť 18. marca zverejnila špeciálnu ponuku určenú pre ŽELAJ SI, kde môže každý, komu nie sú cudzie sny a želania ťažko chorých detí, prispieť čiastkou vo výške 5 € alebo viac. Špeciálna zbierka bude pre záujemcov otvorená až do 18. apríla. "Naša spoločnosť dúfa, že priama finančná pomoc z verejnej zbierky pre organizáciu ŽELAJ SI pomôže splniť viac snov, a zároveň veríme, že pomôžeme tiež vyššej publicite organizácie a tým aj k vyššiemu záujmu a podpore verejnosti pre jej činnosť," doplnil Martin Chytil.

Finančné prostriedky, ktoré sa získajú prostredníctvom serveru HyperZľava sú odosielané priamo na konto ŽELAJ SI. "Chceme, aby sa peniaze dostali k deťom čo najskôr, a tak sme sa rozhodli, že najjednoduchšou cestou bude priame odoslanie finančných prostriedkov na konto organizácie," vysvetlil Martin Chytil. Každý, kto prispeje na konto ŽELAJ SI, môže svoje meno a výšku čiastky pripojiť pod ponuku HyperZľavy, aby deti vedeli, kto je ich tajným anjelom.

Naviac sa portál HyperZľava zaviazal po celý mesiac zverejnenia ponuky prispieť 0,10 € za každý predaný poukaz k akejkoľvek ponuke na Slovensku. "I my sme sa chceli zapojiť do priamej finančnej podpory organizácie, pretože si uvedomujeme, že v súčasnej dobe plnenie snov vyžaduje predovšetkým peniaze," vysvetlil Martin Chytil, prečo sa spoločnosť HyperZľava rozhodla pristúpiť aj k priamemu finančnému daru. Server tak bude od 18. marca do 18. apríla počítať predané poukazy, ktoré určia konečnú výšku finančnej pomoci. Čiastka bude slávnostne odovzdaná 22. apríla zástupcovi spoločnosti ŽELAJ SI.

Ďakujeme!}); })(jQuery);