Nové termíny púšťania lampiónov a nová stránka

.

denlampionovazelani.skPrvý Deň lampiónov a želaní v bratislavskej Eurovea sa vydaril. A pretože o púšťanie lampiónov je stále veľký záujem, rozhodli sme sa vycestovať aj do iných miest Slovenska a lampióny spolu s vami púšťať. Aby ste vedeli, kedy budeme v ktorom meste, pripravili sme pre vás aj novú a zaujímavú stránku denlampionovazelani.sk.

Na stránke nájdete všetky dôležité info o lampiónoch, o našich bývalých akciách a taktiež o akciách, ktoré pripravujeme. Ešte tento rok sme pre vás pripravili Deň lampiónov v Banskej Bystrici (4.12), Malackách (5.12.), Nitre (7.12) a nakoniec tiež v Bratislave (Silvester) a Považskej Bystrici (Silvester).

Všetky bližšie informácie nájdete na stránke http://denlampionovazelani.sk a tiež na facebooku, konkrétne na stránke www.facebook.com/zelajsi a www.facebook.com/denlampionovazelani

Keďže aj niektoré ďalšie komerčné firmy (ale žiaľ, aj iné neziskové organizácie) po našej vydarenej akcii v Eurovea zistili, že o lampióny je záujem, začali taktiež hromadné púšťania lampiónov realizovať. Vzniknutá situácia nás mrzí, ale nemôžeme jej zabrániť. Môžeme len podotknúť, že výťažok z našich akcií je celý použitý len na plnenie snov chorých detí. Nepodporujeme predaj konkrétneho obchodníka, ani mu nezasielame výťažok z našich kasičiek. Rovnako sa tiež pri každej akcii snažíme o zaujímavý program, ktorý pripravujeme buď my, alebo náš partner (napr. mesto).

O všetkých snoch, ktoré sme už plnili, ako aj o snoch, ktoré čakajú na splnenie, sa môžete dočítať na našej stránke www.zelajsi.sk a tiež vo všetkých výročných správach.

Dni lampiónov a želaní podporili firmy:

FUN radioorange

}); })(jQuery);