Ľuboško sníva o tom, že bude klaviristom

on nedeľa, 05 október 2014. Posted in Chcel(a) by som byť

Ľuboško sníva o tom, že bude klaviristom

Luboško Farkaš (7) z Komjatíc sa narodil predčasne ako veľmi drobné dieťatko. Narodil sa so zrastenými prstami na pravej ruke, dodnes nemôže s tou rukou nič robiť.

Okrem toho trpí aj následkami detskej mozgovej obrny a silnou astmou, má aj veľmi slabú imunitu. Tento rok ho čaká aj ťažká operácia. Maminka však na svojho usmievavého chlapčeka nedá dopustiť a priniesla by mu aj modré z neba. Žiaľ, rodina je vo veľmi zlej sociálnej situácii a nemôže si dovoliť splniť Ľuboškov dlhoročný sen. 

"Ľuboška najviac baví hrať na elektrický klavír. Svoj vlastný klavír nemá, ale už na ňom hral. Keď vyrastie chce byť muzikantom," hovorí pani Farkašová. 

Jeho vzorom je jeho brat, ktorý hrá na elektrické klávesy už veľmi dlho a Ľuboško sníva o tom, že aj on raz bude hrať tak dobre. Na jeho klavesách sa však učiť nemôže, pretože boli drahé a obáva sa, aby ich nechtiac nepokazil. Preto by veľmi chcel mať vlastné elektrické klávesy.

Ľuboško čakal na splnenie svojho sníčka niekoľko mesiacov, kým sa jeho túžbu nepodarilo splniť. Jeho veľký sen sa rozhodla splniť spoločnosť Eurovea , ktorá klávesy pre Ľuboška objednala a my sme ich doručili na Obecný úrad Komjatice. Následne mu ich odovzdali.

"Chcem veľmi pekne poďakovať v mene malého Ľuboška, ktorému sme darček odovzdali a mal z neho obrovskú radosť," hovorí pani Uhríková, ktorá klávesy Ľuboškovi doručila.

Sme radi, že mu urobili takú radosť a zo srdca ďakujeme spoločnosti Eurovea, že sa rozhodla pomôcť splniť sen chorému dieťatku a potešiť ho. Nech Ľuboškovi klávesy dlho slúžia!

Želanie splnené 2.10.2014

}); })(jQuery);