Samko je veľkým fanúšikom Liverpoolu

on utorok, 14 apríl 2020. Posted in Chcel(a) by som byť

Samko je veľkým fanúšikom Liverpoolu

Samko je veeeeľkým fanúšikom FC Liverpool-u. Ako správny fanúšik sleduje všetky televízne prenosy ich športových výkonov, a šiel by sa pozrieť aj na ich zápas, ale...

Samko ochorel na onkologické ochorenie. Jeho stav je vážny a teraz musí niekoľko mesiacov tráviť striedavo v nemocnici a doma, aby sa z choroby dostal. Dostáva chemoterapie, absolvoval aj pár operácií.

zelajsiV nemocnici sa dozvedel o neziskovej organizácii ŽELAJ SI a o tom, že si môže niečo želať. A tak neváhal, a napísal im, po čom najviac túži: po futbalovom drese Liverpool, najlepšie s menom obľúbeného hráča Mohamada Salaha.

A tak sme hľadali a hľadali, až sa nám taký dres podarilo nájsť. Samkovi sme zvestovali dobrú správu: dres máme a hneď mu ho aj donesieme. Žiaľ, človek mieni a osud mení. Samkovi sa náhle zhoršil stav, dostal pneumotorax a musel byť okamžite prevezený na ARO.

Bol veľmi sklamaný, že dres tak rýchlo nedostane. Avšak prioritne sa musel riešiť jeho stav. Samkovi sme dres doručili až po tom, čo ho z ARO prepustili späť na onkologické oddelenie. Radosť mal veľkú, a keby nebol ešte taký slabý, veru by aj vyskakoval od radosti.

Odteraz môže chodiť po onkológii aj v drese svojho obľúbeného hráča a veríme, že mu ešte dlho bude robiť radosť. Teraz je však hlavné, aby sa z choroby čo najskôr dostal! Preto mu prajeme skoré uzdravenie a už len a len pozitívne správy!

Za splnenie sna ďakujeme spoločnosti STUDENT AGENCY, ktorá nám venovala príspevok na splnenie snov niekoľkých detí na onkológii, za čo zo srdca ĎAKUJEME.

Želanie splnené 1.3.2020

 

}); })(jQuery);