Veronika sa túži stať fotografkou

on streda, 12 november 2014. Posted in Chcel(a) by som byť

Veronika sa túži stať fotografkou

Veronika Pisárová (16) z Levíc miluje fotografovať a jej snom je stať sa dobrou fotografkou. Namiesto rozvíjania svojho koníčka sa však musí liečiť na detskej onkológii v Bratislave.

Liečba je dlhá a náročná, niekedy zaberá viac, inokedy menej, v každom prípade však musí Veronika tráviť takmer všetko svoj čas na vyšetrenia, chemoterapii a ožarovaniach.

Keď sme ju boli navštíviť na onkológii, ochotne nám pomohla a natočila jednu vetu do nášho spotu, ktorý ide v týchto dňoch v RTVS. Link na náš spot nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=2auDUsmO6qk

Už vtedy sme sa jej pýtali, prečo si ku nám nenapísala svoje želanie. Odpoveď bola jednoduchá - nešlo jej to. Zistili sme, že pri formulári bola kolónka, ktorá nie vždy dovolila želaniu "prejsť do systému". Toto sme opravili a opýtali sa Veroniky na jej sen.

Odpoveď bola jednoznačná: "Túžim mať fotoaparát Nikkon, veľmi sa tu nudím a keby som mohla fotiť, čas by mi rýchlo ubehol."

No keď Veronika pomohla splniť sen nám, ako by to bolo, keby sme nesplnili my jej? Hneď sme pre ňu foťák zohnali a doniesli na onkológiu.

Veronika sa hanblivo usmievala, a rozbaľovala a skladala, a skúšala fotiť.

"Joj, teraz celý týždeň nebude o ničom inom ani hovoriť," smiala sa jej maminka. Nevadí, veď o to ide - aby deti mali radosť!

Veronika robí svoje prvé fotografické krôčky, a my veríme, že nám pomôže nafotiť náš Bál snov, ktorý bude opäť 14.2., teda na Valentína, a to v roku 2015. Veronika, čakáme ťa!

Želanie splnené 5.11.2014

}); })(jQuery);