Keď sa Adam vylieči, pôjde stanovať!

on streda, 16 október 2019. Posted in Chcel(a) by som ísť

Keď sa Adam vylieči, pôjde stanovať!

Adam patrí k približne 170-tim deťom, ktoré sa každý rok liečia na detskej onkológii na Kramároch. Vie, že kvôli chorobe tu bude musieť stráviť nejaký čas, ale už sa chystá na budúce leto.

Jeho snom, o ktorom nás informovala zdravotná sestrička z 

nemocnice, totiž bolo mať stan. "Adam veľmi túži ísť v lete stanovať. Toto leto kvôli chorobe nemohol, ale už si robí plány na ďalšie leto. Stan by ho motivoval k tomu vydržať ešte náročnú liečbu s vierou, že bude lepšie," hovorí sestrička.

Adam je pozitívny a liečbu znáša trpezlivo. Vie, že to chce ešte nejaký ten čas, a chvíle v nemocnici a pri chemoterapii sú dlhé a otupné. Celá jeho rodina však verí, že bude dobre.

Aby sme ho v pozitívnych myšlienkach podporili, rozhodli sme sa jeho sen splniť a urobiť mu radosť. Vďaka darcovi s dobrým srdcom, ktorý mu stan osobne doručil do nemocnice, to ani netrvalo tak dlho.

"Ďakujem, ďakujem,"  tešil sa Adam. 

Hneď, ako ho na pár dní pustili domov z nemocnice, rozložil si stan na záhrade a vyskúšal, aké to bude prespať v ňom v noci.

Držíme mu palce, aby sa mu podarilo liečbu čím skôr s dobrým výsledkom dokončiť, a aby sa jeho sen o super stanovačke čím skôr uskutočnil!

Želanie splnené 30.9.2019

 

}); })(jQuery);