Števko túžil jazdiť na motokárach

on pondelok, 14 december 2015. Posted in Chcel(a) by som ísť

Števko túžil jazdiť na motokárach

Števko Mrocek (12) z Mútneho je napriek diagnóze detská mozgová obrana veľmi akčné dieťa. Keďže jeho diagnóza mu všetko nedovolí, maminka by mu chcela splniť jeho veľký tajný sen.  

Po čom Števko túži? "Strašne by chcel mať doma svoju štvorkolku, ale keďže naše finančne moznosti také nie sú, tak by som aspoň chcela, ak by mu bolo možné splniť mu jazdu na štvorkolke a po blate s ockom," napísala nám Števkova mama Marcela Mroceková.

Keďže podobné želanie nám už raz plnila majsterka Slovenska na motokárach Renáta Zajceva, dovolili sme si ju osloviť ešte raz, či by neurobila radosť aj Števkovi. A bola veľmi milá a ochotná: "Samozrejme, že Števkovi rada splním želanie," povedala nám.

Piatok 5. decembra bol pre Števka veľký deň. So svojim ockom a maminkou absolvoval dlhú cestu z Oravy do Bratislavy, aby si tu splnil svoj sen. A stálo to za to!

"Zo srdca ĎAKUJEME v mene celej rodiny za krásny prežitý deň v Kart One Aréne ae pani Zajcevovej za to, že mu splnila sen. Po prvej jazde sa Števko od radosti celý triasol a tešil sa. Na druhý deň plakal, že už musíme ísť domov. Najradšej by jazdil ďalší a ďalší deň," usmieva sa šťastím pani Mroceková. 

Ako maminka dodáva, "len tam sme videli po čom Števko túžil celý čas. Podarilo sa mu splniť to želanie v pravý predvianočný čas a urobiť mu krásne predčasné Vianoce."

Podľa nej je pani Renáatka jeden úžasný človek, ktorý pomáha ľudom napriek tomu, že sa stará o krásne malé a energické dievčatka, a má aj trpezlivého manžela, ktorý rešpektuje jej koníček. Zo srdca jej ďakujú za všetky darčeky, ktoré od nej dostali. Aj ten najkrajší splnený sen.

"Ďakujeme aj ŽELAJ SI, že ste umožnili Števkovi splniť želanie a prajeme vám, aby ste pokračovali s touto prácou aj v novom roku. Nech vám Pán Boh odvďačí na vašom zdraví, aj vašej rodiny."

Sme radi, že všetko dobre dopadlo a Števko získal zážitok, na ktorý dlho nezabudne. Preto sme tu a preto radi pomáhame chorým deťom - aj ony si chcú plniť svoje sny, a na to sme tu my.

Želanie splnené 5.12.2015

}); })(jQuery);