Viktorka sa kúpala vo vysnenom aquaparku

on štvrtok, 28 november 2013. Posted in Chcel(a) by som ísť

Viktorka sa kúpala vo vysnenom aquaparku

Viktorka Vigašová z Banskej Bystrice má sedem rôčkov, napriek tomu nechodí, nedokáže ísť ani po štvornožky. Ako mnohé iné deti píšuce do ŽELAJ SI, trpí následkami detskej mozgovej obrny. 

Viktorka bude mať onedlho, 4. decembra, narodeniny. Aby mohla chodiť, alebo aspoň robiť drobné pokroky, rodičia s ňou absolvovali mnohé liečebné a rehabilitačné pobyty. "V roku 2012 sme absolvovali operáciu metódou ULZIBAT Kladne ktorá Viktorke veľmi pomohla a uvoľnili sa jej nožičky," hovorí pani Vigašová. V apríli 2013 bola na ďalšej na klinike v Kladne.

Viktorka nám napísala svoje želanie spolu so svojím bratom Jakubkom, ktorý si želal stretnutie s motokrosovým pretekárom Svitkom.  Jemu sme sen plnili ako prvému, až potom prišla na rad Viktorka. O čom snívalo toto šikovné dievčatko?

Viktorka by si veľmi želala znovu sa vrátiť do AQUAcity Poprad, kde prežila už raz krásne pobytové dni, kde sa cítila veľmi dobre a pomohli jej aj po zdravotnej stránke- vďaka Dobrému anjelovi," napísala nám pani Vigašová v mene svojej dcérky. 

Viktorke sme teda objednali celodenný pobyt v bazénovom raji, a aby nebolo Jakubkovi ľúto, kúpili sme lístok jemu aj maminke, aby na nich mohla dávať pozor.  Nedeľa 24.11. bola teda skvelým dňom pre Viktorku, aj pre Jakuba, ktorí si kúpanie naplno užívali. 

"Bolo super a Viktorke sa to veľmi páčilo. Veľmi vám ďakujeme za to, že ste jej umožnili splniť sen, celý deň sa strašne tešila, že sa ideme kúpať a môže celý deň plávať v teplej vodičke."

Želanie splnené 24.11.2013

 

}); })(jQuery);