Claudia dostala dva darčeky naraz: Xbox, aj návrat domov

on utorok, 28 júl 2020. Posted in Chcel(a) by som mať

Claudia dostala dva darčeky naraz: Xbox, aj návrat domov

Klaudinku, sme zastihli zrovna na odchode z nemocnice. Lieči sa na leukémiu, a jej veľkým snom je mať x-box, na ktorom by sa mohla hrať a ktorý by jej krátil voľné chvíle.

Privítala nás veľkým vrúcnym objatím. Bola nesmierne šťastná, pretože ako väčšina detí sa už darčeka nevedela dočkať, a ešte k tomu mala radosť aj z toho, že môže ísť domov.

Táto malá princeznička nám prezradila jedno veľké tajomstvo a to že jej prvým sníčkom u nás mal byť naozajstný živý koník. To jej však jej mamina zakázala :-)  Mamina sa obhájila tým, že veď predsa samozrejme nemajú priestor na živého koňa, načo sa malá Klaudia len schuti zasmiala.

Claudia miluje módu, rada sa pekne oblieka a vyberá vhodné doplnky. Toto dievčatko má to šťastie, že v septembri, ak všetko dobre dopadne, bude môcť nastúpiť do školy.

Nemôže sa dočkať, že konečne bude mať nových kamarátov a nebude musieť byť celé dni v nemocnici. Jej imunita bola totiž doteraz natoľko oslabená, že mala úplne zakázané stretávanie sa s inými deťmi. 

Keď sme sa opýtali s kým sa bude na Xboxe hrať, odpoveď bola jasná: "s ocinom, jej najväčším parťákom na hry."

Nech jej x-box dlho slúži a my ďakujeme firme STUDENT AGENCY, že sme aj vďaka príspevku od nej mohli splniť Claudiin veľký sen počas liečby na leukémiu.

Želanie splnené 25.7.2020

}); })(jQuery);