Dominiku sme obdarovali inteligentnými hodinkami

on pondelok, 04 máj 2020. Posted in Chcel(a) by som mať

Dominiku sme obdarovali inteligentnými hodinkami

Dominika (18) stojí na prahu dospelosti a určite nečakala, že v tomto veku ju zastihne onkologické ochorenie. Dlhé dni a noci v nemocnici, ktoré musí tráviť v nemocnici, ju ubíjajú.

K psychickej pohode jej nepridáva aj korona pandémia, počas ktorej sú návštevy zakázané a preto samotu ťažko znáša. Rozhodli sme sa ju preto nejako potešiť, aby mala po dlhšej dobe opäť úsmev na tvári. 

O jej želaní nás informovala zdravotná sestra, ktorá nás poprosila, či by sme Dominike nemohli kúpiť darček, po ktorom už dlho túži. "Dominika je zo sociálne slabšej rodiny a veľmi túži po hodinkách miband 3 a lebo 4," prezradila nám. 

Tieto inteligentné hodinky jej pomôžu zmerať tep, počet ktorov, ktoré za deň urobí, spálené kalórie, dokonca sledujú aj kvalitu spánku. Upozornia tiež na prichádzajúce hovory, SMS, správy z aplikácií a udalosti.

Vybrali sme pre ňu, ako pre dievča, jedny pekné s farebným remienkom a dali jej ich doručiť do nemocnice. Žiaľ, fotografia z doručenia daru nám z mobilu zmizla, tak pridávame tento raz len ilustračnú, pokiaľ sa nám nepodarí Dominiku opäť nafotiť. 

V každom prípade, či bez fotky alebo s ňou, Dominika si už užíva svoj darček a veríme, že kríza čoskoro skončí a Dominika opäť bude môcť prijímať návštevy v nemocnici. Alebo ešte lepšie, nech sa jej podarí svoj boj s chorobu čím skôr vybojovať, a nech už ide rovno domov. Veľmi jej to prajeme.

Želanie splnené 7.3.2020

}); })(jQuery);