Hojdačka pre Karolínku dorazila a urobila jej radosť

on pondelok, 08 august 2016. Posted in Chcel(a) by som mať

Hojdačka pre Karolínku dorazila a urobila jej radosť

Karolínka Holíčková z Hrabovky (8) sa narodila s diagnózou Downov syndróm, a bohužiaľ, aj s chorým srdiečkom, na ktoré ju niekoľkokrát operovali. 

"Keď mala dva mesiace, na Kramároch ju trikrát operovali. A pani doktorka nám nedávno oznámila, že nás čaká ešte jedna operácia," hovorí pani Holíčková. Operácie Karolínke pomohli, ale ju aj veľmi vyčerpali. 

Okrem toho sa lieči aj na štítnu žľazu, veru, na drobné dievčatko sa toho nakopilo viac ako dosť. Keď nám jej maminka napísala, po čom Karolínka túži, museli sme jej ho proste splniť. Vďaka ľuďom s dobrým srdcom sme to mohli urobiť.

"Karolínka je teraz prváčka. Želala by si záhradnú hojdačku, na ktorej by rada oddychovala. Naša sa nám zlomila. Potešili by ju aj hračky na dvor, či už niečo do piesku alebo hry, s ktorými by strávila prázdniny," vyslovila Karolínkine želanie jej mama.

A keďže sme vedeli, že hojdačku využije najviac v lete, ani na splnenie sna nemusela čakať dlho. Dorazila k nej  rovno domov a bola pre Karolínku prekvapením.

"Kajka nevedela, že hojdačka príde, bolo to pre ňu prekvapenie a veľmi sa jej potešila. Z celého srdca ďakujeme a prajeme veľa zdravíčka všetkým ľuďom, ktorí vedia takýmto spôsobom rozžiariť detské očká!" napísala nám rodina Holíčková.

Prajeme jej, aby si hojdačku užila čo najdlhšie, aby sa už nezlomila a aby už toľko nemusela chodiť do nemocníc a užívala si svoje detstvo. Veľa šťastia, Karolínka! 

Želanie splnené 29.7.2016

 

 

 

}); })(jQuery);