Jakubkove najšťastnejšie želanie: autíčko

on utorok, 16 september 2014. Posted in Chcel(a) by som mať

Jakubkove najšťastnejšie želanie: autíčko

Želania detí s detskou mozgovou obrnou plníme najčastejšie. Aj Jakubko Moňok (9) z Geče trpí následkami tohto ochorenia. Kvôli chorobe je pripútaný na invalidný vozík. 

"Jakubko navštevuje základnú školu v Čani. Je integrovaný, na vozíku. Je to veľmi šikovné, usmievavé, bláznivé chlapča :-). Miluje autá, motorky, štvorkolky, zvieratká, prírodu a je veľmi spoločenský," prezradila nám jeho maminka pani Moňoková.

A čo také by si Kubko najviac želal? Prezradila nám aj to: "Už veľmi dlho ma ukecáva, aby som mu kúpila auto na diaľkové s efektami. Hovorí, že by bol najšťastnejší na svete! Žiaľ, z môjho príjmu - opatrovateľský príspevok, mu to splniť neviem. Touto cestou by som Vám bola veľmi povďačná, keby ste mu tento sen splnili."

A ako to už v ŽELAJ SI býva, vďaka ľuďom s dobrým srdcom sa nám darí plniť želania detí už ôsmy rok. Aj Jakubkov sen sa napokon splnil - autíčko mu dorazilo z obchodu rovno domov. A veľmi sa tešil.

"Ďakujem," usmial sa.

"Dakujeme, Kubko mal veľkú radosť a bol najšťastnejší, že sa jeho sen podarilo splniť. Pre niekoho drobnosť, pre nás veľká pomoc," vraví pani Moňoková.

Široký úsmev na Kubkovej tvári hovorí za všetko, veď sa len pozrite :-)

Želanie splnené 5.9.2014

}); })(jQuery);