Kristiánov sen je skutočnosťou: nový mobil

on sobota, 04 február 2017. Posted in Chcel(a) by som mať

Kristiánov sen je skutočnosťou: nový mobil

Kristián Tóth z Radzoviec je 17 ročný mladý chalan z Lučenca, ktorý študuje na strednej škole a aktívne hrá futbal. V apríli mu však doktori diagnostikovali onkologické ochorenie.

Kristiánovi diagnostikovali embryonálny karcinóm, a preto podstúpil náročnú liečbu na onkológii, spojenú s chemoterapiou. V nemocnici je často a dlhú dobu, a preto si prial mať nový mobil, s ktorým by sa mohol spojiť  s rodinou a kamarátmi.

Svoje želanie napísal do ŽELAJ SI v polovici roka 2016, ale keďže túžil po finančne náročnejšom modeli, čakal na splnenie sna až do Vianoc 2016, kedy mu ho darovali láskaví zamestnanci firmy SYSNET. 

Kristián už aktuálne liečbu ukončil, avšak do školy stále nemôže chodiť. Má totiž nízku imunitu a tak sedí prevažne doma a dúfa, že čoskoro bude môcť ísť medzi svojich rovesníkov a žiť rovnakým životom, ako predtým.

Veríme, že sa mu to splní zanedlho.

Maminka hovorila, že mal z mobilu veľkú radosť. "Mobil došiel ešte pred Vianocami a je senzačný! A čo je podstatnejšie, Kristianovi ste urobili obrovskú radosť a teší sa z neho každý deň, za čo Vám aj firme Sysnet patrí veľká vďaka. Ešte raz ďakujeme," vraví pani Denisa Tóthová.

Poďakovanie nám poslal aj on sám. "Ďakujem veľmi pekne, veľmi ste ma potešili," napísal nám do mailu.

Ďakujeme firme SYSNET, bez ktorej by sme jeho sen nemohli uskutočniť, a Kristiánovi prajeme skoré uzdravenie.

Želanie splnené 23.12.2016

}); })(jQuery);