Lucka si sama napísala želanie, splnilo sa jej

on pondelok, 12 december 2016. Posted in Chcel(a) by som mať

Lucka si sama napísala želanie, splnilo sa jej

Mladá a krásna slečna, Lucka Štepaniaková (11) z Toporca, si svoje želanie napísala do ŽELAJ SI sama. Ani veľmi nedúfala, že jej bude splnené. 

Išlo totiž o drahší mobil, ktorý sa jej veľmi páčil. "Želanie si píšem sama. Ja Lucka, idem do 6. triedy, mám 11 rokov a mám pokazený mobil," napísala do svojej žiadosti. "Želala by som si nový. Budem strašne rada, ak by ste mi to splnili. Najlepšie by bolo, ak by to bol mobil Samsung Galaxie 6 edge."

Lucka sa lieči na rakovinu kostí, ktorej liečba je zdĺhavá a náročná. Podobne ako iné zhubné nádory je i pre osteosarkóm typické neostré ohraničenie od okolia, pomerne rýchly a agresívny rast a tvorba druhotných nádorových ložísk, tzv. metastáz. Kvôli svojej značnej nebezpečnosti je veľmi dôležité, aby bol diagnostikovaný v čo najskoršej fáze a aby bola zahájená cielená a dostatočne razantná liečba.

Tú aktuálne aj podstupuje. Lieči sa síce na východe, ale na niektoré vyšetrenia a zákroky musí cestovať aj do Bratislavy. Svoje želanie mala u nás dlho, a keďže bolo finančne náročnejšie, dúfali sme, že sa možno ozve niekto, komu Luckin osud nebude ľahostajný. A naozaj, tesne pred Vianocami sa stal zázrak!

A to urobilo radosť aj nám, a určite aj kolektívu z firmy SYSNET. Lucinke prajeme, aby vydržala dlhú a náročnú liečbu, a nevzdávala sa. Musí sa jej splniť aj ten najväčší sen - vyzdravieť. Držíme ti veľmi palce, Lucka!Ozvali sa nám milí ľudia z firmy SYSNET, ktorí sa rozhodli Lucke zakúpiť presne jej vysnívaný mobil. Lucka neverila vlastným očiam: "Veď je to presne ten, čo som chcela, presne on!" žiarila šťastím.

}); })(jQuery);