Maličká Ella Zara bojuje s rakovinou, potešili sme ju

on streda, 07 január 2015. Posted in Chcel(a) by som mať

Maličká Ella Zara bojuje s rakovinou, potešili sme ju

Dievčatko s krásnym menom Ella Zara Salamonová z Bielu, má tri rôčky a lieči sa na onkológii v Košiciach na diagnózu akútna lymfoblastová leukémia. Celý chod rodiny sa prispôsobuje tejto ťažkej situácii.

"Sme štvorčlenná rodiny. Elinka má staršieho súrodenca Lea, ktorý má šesť rôčkov. Chodí do prvého ročníka. Majú sa veľmi radi a chýbajú si, keď sme teraz často hospitalizované v nemocnici. Po oznámení onkologického ochorenia sa zmenil život našej rodiny. Je to ťažké. Celý chod prispôsobujeme tejto ťažkej situácii."

Keďže stráviť dlhý čas zatvorená v jednej izbe v nemocnici a stále sa presúvať autom do a z nemocnice je pre malé dieťa vyčerpávajúce, Ella Zara a jej maminka si vysnívali v ŽELAJ SI tablet. Na ňom by sa mohla hrať počas dlhých chvíľ hry, a pozerať aj obľúbené rozprávky.

"Elinka rada pozerá rozprávočky, a cesta do nemocnice na oddelenie detskej onkológie z domu je dlhá - aj dve hodiny. Veľmi by ju to potešilo, keby sme jej mohli počas cesty pustiť obľúbenú rozprávočku. Rýchlejšie by cesta ubehla a aj čas v nemocnici. Splnenie tohto želania by našu dcérku potešilo," hovorí mama Aneta Szijjártová.

My v ŽELAJ SI sme neváhali a ešte pred sviatkami tablet pre Ellu Zaru objednali. A ako zázrakom sme to stihli ešte do Vianoc.

"Ďakujeme veľmi veľmi pekne za tablet. Ellinka sa veľmi potešila. Zajtra cestujeme späť do nemocnice, cestou bude pozerať rozprávočky. VEĽKÁ VĎAKA. Posielame pusinky, ďakujeme. Ellinka a mamka Aneta."

Pusinky dorazili, ďakujeme za ne :-) Nech tablet dlho slúži, ale zdravie ešte oveľa oveľa oveľa dlhšie!

Želanie splnené 24.12.2014

}); })(jQuery);