Matúško sa rozžiaril pri legu Star Wars

on štvrtok, 09 apríl 2020. Posted in Chcel(a) by som mať

Matúško sa rozžiaril pri legu Star Wars
Matúško sa na detskej onkológii lieči už druhýkrát. Ochorenie sa mu vrátilo a bola potrebná transplantácia kostnej drene. Zdravotná sestra z onkológie nás požiadala, či by sme mu nevedeli venovať niečo zo Star Wars. "Matúško hviezdnymi vojnami doslova žije, nevie sa ich nabažiť. Čokoľvek od nich by ho strašne potešilo," hovorí pani Ivona.

Vbehli sme teda do hračkárstva a prekvapilo nás, keď od Star Wars mali len jednu vec, a to obrovské lego. Na druhej strane, s legom by sa mohol Matúško veru pekne dlho zabaviť a preto sme mu ho ihneď kúpili.


Doniesli sme mu ho rovno na transplantačné oddelenie za prísnych hygienických podmienok. Jeho obrovský úsmev na tvári hovoril za všetko.

Ako nám prezradila sestrička Ivona, "vy ani neviete, akú veľkú radosť tým deťom robíte. Lebo tu im liečia telo, ale tú utrápenú detskú dušičku treba aj potešiť. Vlieva im to veľmi veľa energie."

To sme veľmi radi a v tomto prípade musíme zo srdca poďakovať STUDENT AGENCY , ktorá nám venovala finačný príspevok, z ktorého sme mohli dar pre Matúška zakúpiť a jeho veľký sen splniť.

Želanie splnené 15.3.2020 poznámka: úvodný obrázok je ilustračný
}); })(jQuery);