Narodeniny v nemocnici? Takto to nemá byť

on streda, 12 apríl 2017. Posted in Chcel(a) by som mať

Narodeniny v nemocnici? Takto to nemá byť

Tento sníček sa realizoval tak trošku naopak. Najprv sme mali tablet, ktorý nám venovali skvelí manželia Šabíkoví. 

A potom sme začali hľadať, kde nájsť pre neho to správne dieťatko. Ale osud bol pripravený a nakoniec sa našlo na onkológii. Tablet dostala Alžbetka Stráňavová (8) ktorá sa lieči už dlhšie na onkologické ochorenie.

V ten deň bola akurát po operácii hlavičky.. a oslavovala narodeniny. Tak to rozhodne nemá byť - tráviť narodeniny v nemocnici! Preto sme sa rozhodli potešiť ju aspoň tabletom, aby mala o niečo krajší deň.

Podarilo sa nám na chvíľu vyčariť úsmev na jej tvári, čomu sme boli veľmi radi. Deti na oddelení detskej onkológie a hematológie na Kramároch to majú ťažké. Bývajú viac v nemocnici ako doma, a liečba býva dlhá, niekedy niekoľko mesiacov až rokov.

A aj potom musia ešte päť rokov chodiť na pravidelné kontroly, aby sa preverilo, či sa choroba nevrátila. Každý jej návrat neveští nič dobré.

Alžbetke (krásne meno), prajeme, aby jej liečba už čoskoro skončila a aby mala už len a len dobré výsledky. A zo srdca ďakujeme manželom Šabíkovým, že jej urobili radosť a potešili ju v ťažkých chvíľach.

Želanie splnené 10.3.2017

}); })(jQuery);