Nicolas dostal darček, nad ochorením ale nevyhral

on piatok, 06 január 2017. Posted in Chcel(a) by som mať

Nicolas dostal darček, nad ochorením ale nevyhral

Nicolas Záhorský z Bratislavy je dospievajúci mladý chalan. Do marca 2016 bol úspešný, ctižiadostivý chlapec plný snov. V apríli sa mu začalo zle čítať. Napokon mu lekári zistili nádor na mozgu, ktorý mu zasiahol centrum zraku, a po odkladaní operácie aj reči.

"Písal poviedky, získal druhé miesto v celoslovenskej súťaži. Kreslil - vyhral návrh loga, bol vicemajstrom sveta v karate, druhý na majstrovstvach v yoyo," vymenúva hrdá maminka Carmen Záhorská.

zahorskyNicolasovi sa naozaj darilo a preto bola strašná choroba doslova šokom pre rodičov aj pre neho. "Dnes je skoro nevládny, no všetko si uvedomuje, vníma," vraví pani Záhorská. 

Nicola sa lieči na onkológii na Klenovej, medzi dospelými, nakoľko mu pobyt na detskej onkológii nerobil dobre. Jeho stav momentálne nie je dobrý, nemá skor na nič síl, je nevládny. Aby mu dlhé chvíle v nemocnici čo najrýchlejšie prešli, napísal do ŽELAJ SI svoje želanie, a to playstation 4.

Jeho veľký sen sa rozhodla splniť spoločnosť GIGASTORE,  ktorá mu playstation doručila pár dní pred vianočnými sviatkami.

"Deň pred sviatkami ho doručil kuriér. Nemal práve dobrú chvíľku, ale až sa mu rozžiarili oči," potešila sa pani Záhorská. Keďže Nicolas kvôli chorobe nerozpráva, nemohol osobne poďakovať, ale maminka aj za neho vyslovila veľké ďakujem.

Žiaľ, z nového darčeka sa dlho netešil, na začiatku Nového roka Nicolas svojmu ochoreniu podľahol. Rodine prajeme úprimnú sústrasť... 

Želanie splnené 23.12.2016

}); })(jQuery);