Od štátu autosedačku nedostala, od darcu áno!

on streda, 09 november 2016. Posted in Chcel(a) by som mať

Od štátu autosedačku nedostala, od darcu áno!

Zuzka Horvátová z Trnavy má 4 roky a má Downow syndrom. Je to malá veľká šikulka, lebo od malička statočne bojuje, keďže je štyrikrát vážne operovana na srdiečko...

Zuzka všetko zvláda, chodí už aj na rehabilitácie a do škôlky, čo jej veľmi pomáha. Všade ju však treba presúvať autom, čo je však trochu problém. Úrady im totiž neschválili autosedačku, a bez nej jazda pre Zuzku nie je bezpečná, navyše je aj zakázaná.

"Naše želanie preto je kvalitná autosedačka. Veľmi by nám to pomohlo, keďže Zuzka má problemy so svalstvom a sme často v aute, tak potrebuje byť v pohodlnom. Boli by sme veľmi vďační, ak by sa toto podarilo splniť," hovorí pani Ondrejičková, maminka. 

Autosedačka síce nie je priamo Zuzkiným želaní, ale je pre jej život veľmi dôležitá a preto sme toto želanie ponechali u nás v nadácii aj na stránke. A urobili sme dobre. Ozval sa nám skvelý pán Matej Mokroš, ktorý ju Zuzke zakúpil a poslal domov.

"Posielam Zuzkinu fotku, už sa v nej aj vyváža," usmieva sa pani Ondreičková. "Ešte raz vám aj darcovi veľmi pekne ďakujeme za vašu pomoc."

My ďakujeme, že ešte stále existujú dobrí ľudia, ochotní pomôcť. A presviedčame sa o tom každý rok a každý deň. ĎAKUJEME!

Želanie splnené 7.11.2016

}); })(jQuery);