Odrážadlo pre Elišku

on streda, 23 júl 2014. Posted in Chcel(a) by som mať

Odrážadlo pre Elišku

Rodine Margeťákovcov z Beňadova sa prevrátil život naruby pred dvoma rokmi. Ich malej Eliške diagnostikovali leukémiu a začala sa náročná dvojročná liečba. Chemoterapia, lieky, odbery...

Eliška statočne podstúpila všetky vyšetrenia i liečbu, ktoré boli potrebné a dva roky trávila čas v nemocnici v Banskej Bystrici. Vyzerá to tak, že liečba zabrala, čo je výborné!

"Dnes, po viac ako dvoch rokoch liečby, sa Eliška pomaly zotavuje. Je naším pokladom a veľkým nezbedníkom. Rozveseľuje celú našu rodinu a okolie. Po náročnej liečbe je ale veľmi vyslabnutá," hovorí pani Margeťáková.

Preto by si pre dcérku priala odrážadlo, ktoré by jej pomohlo nabrať sily a rychlejšie sa zotaviť. "Eliška o odrážadle už dlho rozpráva, viem, že by ju veľmi potešilo." 

Aj tento sníček sa nám podarilo splniť spoločnými silami - my sme Eliškin sen zverejnili. Na našej stránke si ho našla pani Urámová, ktorá odrážadlo kúpila, a pani Soňa Glabová Findorová jej ho zase doručila pri najbližšej kontrole na onkológii. 

Eliška sa veľmi veľmi tešila - na fotkách veru vidieť, akú má radosť. Ďakujeme pani Urámovej, že splnila jej sen, pani Findorovej, že jej ho doručila a Eliške prajeme veľa šťastných kilometrov, návrat stratenej energie a už len dobré výsledky :-)

Želanie splnené 22.7.2014

}); })(jQuery);