Paľkovi vyčaril tablet veľký úsmev na tvári

on utorok, 09 august 2016. Posted in Chcel(a) by som mať

Paľkovi vyčaril tablet veľký úsmev na tvári

Želanie Paľka Holáka z Topoľčian nám prišlo netradične poštou. Maminka nám v ňom písala o svojom synčekovi, ktorý má len dva rôčky a lieči sa na onkógii v  Bratislave.

"Od narodenia býval často chorý. Naša lekárka ho liečila na chlamýdie, a až keď skolaboval a prestal chodiť na pravú nohu, mu urobili kompletné vyšetrenie a zistili, že má leukémiu," vraví pani Oľga Markovičová.

Paľko sa teraz lieči na onkológii v Bratislave, kde si zvykol pozerať rozprávky na počítači, ktorý mu zapožičala teta. Avšak ten sa po dvoch mesiacoch pokazil. Oprava je drahšia, ako stojí nový, a vzhľadom na zvýšené výdavky spojené s liečbou si Paľkova maminka nemohla žiaden nový prístroj dovoliť.

"Preto vás prosím v mene môjho syna o nový tablet alebo počítač, na ktorom by mohol Paľko pozerať rozprávky. Má veľmi rád tie o autách, keďže leží len na posteli, nič iné ho nebaví."

Vďaka Miške a Jakubovi sa tento sen podarilo splniť takmer obratom, čomu sme veľmi radi :-) Darci mu boli tablet odovzdať rovno na onkológii v Bratislave. "Už podľa fotky vidno nadšenie z rozprávky autíčka, ktorú má veľmi rád. Úplne náhodne mal aj ponožky z tej rozprávky," usmieva sa Miška.

To nie je náhoda, my v ŽELAJ SI vieme, že existujú veci medzi nebom a zemou, a néhody neexistujú. Aj vďaka nim môžeme prinášať zázraky a radosť chorým deťom už jedenásty rok. Paľkovi želáme skoré uzdravenie a ešte veľa krásnych rozprávok.

Želanie splnené 25.7.2016

}); })(jQuery);