Potešiť môže aj darček, čo nestojí milióny

on piatok, 29 november 2019. Posted in Chcel(a) by som mať

Potešiť môže aj darček, čo nestojí milióny

Úprimné detské želania pre nás majú najväčšiu cenu. Nemusí to byť drahý dar, ale aj malý darček, ktorý však naozaj z celého srdca poteší.

Keď nám napísala Peťka, ktorá sa lieči na onkológii v Bratislave, že túži po kozmetickom kufríku, ani na chvíľu sme neváhali. Veď aj keď je človek chorý, chce byť pekný a cítiť sa zdravo.

Peťka je naozaj pekná dievčina, ktorá srší úsmevom a energiou, hoci má onkologické ochorenie a liečba naozaj nie je prechádzka ružovou záhradou. Ona však zvláda liečbu s pokojom a statočne.

"Kozmetický kufrík s maľovátkami by ma veľmi potešil," priznala sa zdravotnej sestre so svojím želaním. 

Hneď sme teda na internete vybrali kufrík, kde má maľovátok naozaj veľa a môže sa s ním hrať a skrášľovať, čo jej srdce ráči. Zdravotná sestra jej ho osobne odovzdala a radosť v Peťkinej tvári sa nedala nevidieť.

A potešil nielen ju, ale Peťka teraz môže urobiť radosť aj iným svojim kamarátkam, s ktorými leží na oddelení a skrášľovať ich. Sme veľmi radi, že ju kufrík tak potešil.

Aj pri plnení snov môže platiť, že menej môže byť niekedy viac: aj malý darček môže urobiť naozaj obrovskú radosť. Niekedy aj viac ako ten drahý, ktorý ale dieťatko možno až tak nechcelo.

Drž sa, Peťka, prajeme veľa síl do liečby a stále maj na tvári ten veľký krásny úsmev!

Želanie splnené 3.11.2019

}); })(jQuery);