Reborn bábika pre Dorotku z onkológie

on pondelok, 16 september 2019. Posted in Chcel(a) by som mať

Reborn bábika pre Dorotku z onkológie

Osemročná Dorotka z Krušovíc nám napísala svoj sen priamo z oddelenia detskej onkológie v Bratislave. A taký sníček sme tu ešte nemali!

Dorotka si totiž priala "reborn" bábiku. Chvíľu sme aj premýšľali, aká to je, ale potom sme si spomenuli: To je taká bábika, ktorá vyzerá ako živá! Taká, že si ju pomýlite s naozajstným bábätkom.

Samozrejme, že sme sa rozhodli Dorotku potešiť. Je to milé dievčatko, "je veľmi šikovná, rada kreslí, má rada jednorožcov, 😁 je to taký smejko," prezradili nám o nej jej známi.

Hneď sme sa na internete poobzerali po vhodnej bábike a jednu jej objednali. Reborn bábiky nie sú lacné, ale ich podoba so živými bábätkami je naozaj neuveriteľná!

Tento sníček sme mohli splniť vďaka kolektívu autoriek románu V zajatí hriechu, ktoré výťažok z predaja knihy venovali ŽELAJ SI a detským snom dlhodobo chorých detí.

Dorotke sme bábiku odovzdali pri odchode domov, kde môže stráviť pár dní, a potom znova bude musieť nastúpiť dlhodobú liečbu na detskej onkológii.

Držíme jej palce, aby sa z ochorenia dostala, a aby už mohla ostať doma a chodiť do školy ako všetky zdravé deti. Deti si totiž nezaslúžia byť choré!

Želanie splnené 30.8.2019 

}); })(jQuery);