Simonku sme potešili vytúženou mačičkou Daisy

on utorok, 25 február 2014. Posted in Chcel(a) by som mať

Simonku sme potešili vytúženou mačičkou Daisy

Simonka Lovásová je 11 ročné dievčatko, ktoré pochádza z okresu Trebišov. Toto milé, hnedovlasé, usmievavé dievčatko pôsobí na prvý pohľad ako zdravá školáčka.

Simonku však od narodenia trápia obličky a dnes má už chronické zlyhávanie obličiek. K tomuto veľmi vážnemu ochoreniu jej pribudol aj atypický autizmus.
Simonke najväčšiu radosť robia mačičky. Doma má kopu plyšových mačiek, ale tie ktoré si najviac priala, jej rodičia z finančných dôvodov nevedeli kúpiť .

Simonka veľmi túžila po Mačičke Daisy. Toto hravé plyšové mačiatko splní Simonke každý sen. Mačiatko Daisy si stúpa na zadné nohy a hýbe labkami. Daisy vie dokonca reagovať realistickými mačacími pohyby a zvuky, skákaním, žmurkaním, vstávaním a mňaukaním, proste ako naozajstné mačiatko!
Mačky pre Simonku znamenajú naozaj všetko. Kvôli chorobe živú mačičku mať nemôže.
,,Simonka chodí štyrikrát do týždňa na dialýzu a takéto mačiatko by jej urobilo veľkú radosť," napísala nám pred časom Simonkina maminka.

Nám sa ozvala pani Magda Grambličková, ktorá chcela Simonke toto naozaj pekné želanie splniť. Za krátko zavítala nová mačička Simonke rovno do náručia. ,,Simonka veľmi ožila a na jej úsmeve a vytešených očkách bolo vidieť veľkú radosť," opisuje Simonkina mamina.


Za toto krásne gesto ďakujeme darkyni Magde. Od Simonky a jej maminky sme dostali poďakovanie. ,, Urobili ste mojej Simonke obrovskú radosť. Splnili ste jej vytúženú mačičku. Veľmi po nej túžila, aby mala spoločníčku na dialýze, ktorú musí absolvovať štyri krát do týždňa .Zo srdca vám ďakujeme".

Simonke zo ŽELAJ SI prajeme veľa zdravia a hlavne, aby naďalej o svoje zdravie, tak statočne bojovala :-)

Želanie splnené 20.2.2014

}); })(jQuery);