Tablet potešil Kiarku rovno na narodeniny

on pondelok, 31 august 2015. Posted in Chcel(a) by som mať

Tablet potešil Kiarku rovno na narodeniny

Kiarka Česláková (5) zo Zámutova bola donedávna veľmi živé dieťa, ale odkedy ochorela na onkologické ochorenie, je veľmi smutná, ma výkyvy nálad a nič ju nebaví. 

Jediné, čo jej ešte ako-tak dokáže vyčariť úsmev na tvári, je tablet. "Ten, na ktorom sa hrá, máme len požičaný a veľmi by si želala svoj. Bola som Vám veľmi vďačná, ak by ste je ten sen splnili kedže ja som bez príjmu a nedokážem jej ho kúpiť," napísala nám o želaní svojej dcérky pani Katarína Česláková.

Jej želanie sa v našej organizácii veru ani dlho neohrialo. Hneď si ho všimol pán Damián Svit, ktorý patrí k ľuďom s dobrým srdcom a keď je to potrebné, vie pomôcť. Kiarke tablet zakúpil, a keďže aj on je z Východu, osobne jej ho aj odniesol do nemocnice.

V čase, keď sme jej volali, že jej želanie bude splnené, práve oslavovala narodeniny a veľmi sa tešila, že dostane vysnívaný darček. Pomohlo jej to aj v lepšej nálade, keďže práve bola leukopenická (veľmi nízky počet bielych krviniek) a nemohla vychádzať z izolovanej izby, ani prijímať návštevy.

"Ešte raz zo srdiečka posielame darcovi VEĽKÉ ĎAKUJEME a prajeme veľa úspechov a hlavne zdravíčko. Vieme, že to je najdôležitejšie."

Želanie splnené 27.8.2015

}); })(jQuery);