Telefón pre Tomáška z onkológie v Košiciach

on streda, 04 máj 2016. Posted in Chcel(a) by som mať

Telefón pre Tomáška z onkológie v Košiciach

Tomáško Gonda (6) z Domanoviec bol donedávna úplne zdravý chlapček. Vo februári 2015 nastúpil do prvej triedy na základnej škole. No zrazu sa všetko zmenilo. 

Tomáško začal mať zdravotné ťažkosti a potom, čo mu bol urobený odber krvi, lekári rýchlo prišli na to, čo mu je. "22. júna sme boli na odbere, kde sa potvrdilo, že Tomáško má leukémiu, a už nás aj čakali na detskej onkológii," hovorí Katarína Gondová, Tomáškova mama.

Na oddelenie ho prijali spolu s ockom, ktorý sa o neho stará. Nastali odbery, vyšetrenia, plno strachu a stresu, čo ďalej.

"Dnes má Tomáško za sebou sedem mesiacov liečby, a šťastlivo bojuje ďalej," hovorí maminka. 

Chcela svojho statočného bojovníka nejako odmeniť za to, že sa nevzdáva a trpezlivo podstupuje náročnú liečbu.

A preto napísala do ŽELAJ SI, aby sme splnili jeho sen a kúpili mu tablet alebo mobilný telefón.

Vďaka skvelým ľuďom zo spoločnosti GIGASTORE, sme mohli jeho sen splniť pomerne rýchlo. Už v apríli mu bol doručený mobil rovno domov, a vyčaril mu veeeľký úsmev na tvári.  

"Ďakujeeem," usmieva sa Tomáško. A jeho maminka pridala poďakovanie tiež: "Chcem sa poďakovať za splnený sen môjmu synovi. Telefón ho veľmi potešil, má z neho veľkú radosť," vraví pani Gondová. 

My veríme, že mu bude ešte dlho slúžiť, ale hlavne, že sa Tomáško uzdraví a do nemocnice už nebude musieť chodiť. Drž sa, Tomáško!

Želanie splnené 17.4.2016

gonda2

 

}); })(jQuery);