Viktorka miluje rozprávku Macko Pu

on streda, 26 marec 2014. Posted in Chcel(a) by som mať

Viktorka miluje rozprávku Macko Pu

Opäť príbeh, v ktorom hrá hlavnú úlohu detská mozgová obrna. Tento raz toto nepríjemné ochorenie postihlo rodinu Horváthovú z Nižnej, konkrétne ich dcérku Viktorku, ktorá má deväť rokov. 

Viktoria má ešte dve sestričky, ktoré sú našťastie zdravé.  Viky chodí do špeciálnej školy v Trnave na jednu hodinu denne. Nosí plienky, nerozpráva, ale teší sa z každej jednej chvílky svojho života.

"Poteší ma hocičo, ak by ste mi splnili aspoň jeden z mojich snov, veľmi by som bola šťastná," hovorí maminka Ivana v menej svojej dcérky.

Viktorka miluje prasiatko z rozprávky Macko Pu a preto by ju potešila posteľ Macko Pu, alebo obliečky do nej s týmto motívom. Splnenie tohto sníčka trvalo veru dlhšie, než sme mysleli, ale napokon sa podarilo. Viky dostala domov celý balíčisko vecičiek s Mackom Pu: pás s motívom Macko Pu, dvojo veselých obliečok, samolepky, desiatovú taštičku, uteráky a krásnu flísovú deku.

Viktorka sa potešila, že má kopu darčekov a každý večer sa teší, keď sa prikrýva svojou novou veselou perinou. Ale keďže fotenie nemá moc rada, na fotkách sa neusmieva. Vydržať predsa to otravné fotenie, to dá námahu! :-)

Podstatné je, že jej sníček bol splnený a že má to, po čom toľko túžila. Prasiatko Pu potešilo jej srdiečko a urobilo jej radosť. Prajeme jej veľa zdravíčka a splnených snov aj do budúcnosti.

Želanie splnené 20.3.2014

}); })(jQuery);