Adamko sa chcel stretnúť s youtuberom Tarrym

on piatok, 18 september 2020. Posted in Chcel(a) by som stretnúť

Adamko sa chcel stretnúť s youtuberom Tarrym

Adamko z Nitry je malý chlapček, ktorý sa lieči na leukémiu dlhodobo na  detskej onkológii v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave. Žiaľ je na tom momentálne veľmi zle a v nemocnici bojuje o život.

Aj cez všetku snahu sa nám nepodarilo vybaviť stretnutie jeho obľúbeného youtubera Taryho. Momentálne je situácia s Covid 19 veľmi nepríjemná, a aj keby sám Tary mal čas, do nemocnice by nás nepustili. Návštevy sú momentálne úplne zakázané a chlapček je na tom tak zle, že musí byť úplne izolovaný od kohokoľvek.

Jeho mamina nám povedala, že dúfa že sa situácia zlepší, že bojujú ako môžu a musí to byť lepšie. Teší sa, keď chlapčekovi bude môcť obliecť aspoň darček, ktorý nám Tary pre Adamka poslal. Mikina a náramky od jeho naj obľúbeného Taryho ho určite veľmi potešia.

Adamko bol pred svojím ochorením veľmi živé dieťa, v nemocnici patrí medzi obľúbené, a má tu množstvo kamarátov. Zbožňuje pozerať rôznych youtuberov a aj v nemocnici stále pozerá všetky nové videá. Keďže je už veľmi dlho v nemocnici, kde čaká na transplantáciu, skracuje si chvíle aspoň takto.

Dúfame a veríme, že sa jeho situácia zlepší a v budúcnosti vybavíme aj osobné stretnutie s jeho zbožňovaným youtuberom. Žiaľ, kvôli vážnej izolácii sa nám nepodarilo Adamka s darčekmi vyfotografovať.

Ďakujeme touto cestou Tarymu za darčeky pre chlapček.

Želanie splnené 7.9.2020

}); })(jQuery);