Amálka snívala o stretnutí s Nedvědovcami

on streda, 06 júl 2016. Posted in Chcel(a) by som stretnúť

Amálka snívala o stretnutí s Nedvědovcami

Amálka Chlustová (18) z Trnavej Hory má od narodenia detskú mozgovú obrnu. Nevie sa sama pohybovať, od malička je  na vozíku.

O jej sne nám do ŽELAJ SI napísala jej sestra Natália. "Amálka miluje hudbu. Preto by som chcela, aby mohla ísť na koncert jej obľúbených bratov Nedvědovcov, alebo aby sa stretla so skupinou No Name."

Ako Natálka dodáva, "chcem jej urobiť radosť. Pri hudbe zabudne na svoj osud a je šťastná. Chcem, aby bola šťastná."

Aj my v  ŽELAJ SI chceme, aby choré deti mali vo svojom živote aj pozitívne zážitky a boli šťastné, a preto sme sa rozhodli Amálke jej sen splniť. Vybavovanie trvalo oveľa dlhšie, ako sme si mysleli, čo nás veľmi mrzí, ale napokon sa nám podarilo jej účasť na koncerte bratov Nedvědovcov vybaviť a dopriať jej tak veľký zážitok.

Prekvapenie sa podarilo aj  vďaka ústretovému manažérovi pánovi Ferencovi, ktorý Amálke sprostredkoval osobné stretnutie pred koncertom, a ocinovi, ktorý musel všetko držať v tajnosti. Do poslednej chvíle Amálka nič netušila.

"Dcéra bola nesmierne šťastná, veľmi ďakujeme za splnený sen," povedal ocino po koncerte. Amálka totiž dostala aj CD s podpisom a nečakaným prekvapením bolo, keď počas koncertu špeciálne Amálke venovali Nedvědi jej obľúbenú pesničku "Růže z papíru".

Veríme, že Amálka prežila úžasný večer, na ktorý bude mať príjemné spomienky a nech ju láska k hudbe neopustí a vyčarí jej spokojný úsmev na tvári.

Želanie splnené 29.7.2016

}); })(jQuery);