Gabika žiari: stretla sa s raperom Egom!

on utorok, 16 august 2016. Posted in Chcel(a) by som stretnúť

Gabika žiari: stretla sa s raperom Egom!

Gabika Rakovská (16) z Machuliniec je šikovná slečna, hoci to nemá ľahké: trpí následkami detskej mozgovej obrny a chodí pomocou chodítka. Gabika navštevuje špeciálnu školu v Zlatých Moravciach. 

Svoje želanie nám napísala pred rokom - priznávame sa, tak dlho nám trvalo, kým sa nám ho podarilo splniť. Po našich mnohých negatívnych skúsenostiach s vybavovaním stretnutí s celebritami sme boli natoľko znechutení, že sme dlho nedokázali nikomu zavolať a vybaviť stretnutie. A keď sme sa k tomu napokon aj dostali, takmer vždy nás odmietli. 

"Viete, koľko detí nám píše, že sa s nami chce stretnúť? Na to my naozaj nemáme čas," znie najčastejšia odpoveď. Paradoxne, práve tie najväčšie celebrity bývajú najochotenejšie, a najviac problémov robia kvázi celebrity alebo začínajúce hviezdičky. 

Snažíme sa ale ďalej a pevne veríme, že to vyjde, podobne ako s Gabikou.

"Mám rada hudbu a mojim idolom je Ego. Rada by som šla na jeho koncert a ak by som sa ním mohla stretnúť, bolo by to úplne najlepšie," prezradila nám Gabika.

Jej maminka je na ňu veľmi hrdá a bola by rada, keby sa Gabikin sen podarilo splniť. "Odkedy chodí do špeciálnej školy v Zlatých Moravciach, veľa sa naučila. Je samostatnejšia a má veľmi dobre výsledky. Je veselá, som šťastná, že ju mám, veľa ma naučila, je to moje slniečko. Bola by som rada, ak by ste vedeli jej sen splniť," hovorí. 

Trošku nádeje nám konečne svitlo, keď sme zistili, že 4. augusta má Ego koncert v Trenčianskych Stankovciach, a pri VIP lístkoch bolo uvedené, že sa s ním môžu aj osobne stretnúť. Huráá! Rýchlo sme lístky rezervovali a vyplatili, a sen sa mohol začať plniť.

Na začiatku sme objednali štyri lístky, pre Gabiku, jej maminku a jej druha, a pre Gabikinho súrodenca. Ale stalo sa, čo nik nečakal: "Prepáčte, ale nakoniec budeme potrebovať len tri lísky. Môj druh nečakane zomrel," povedala nám so slzami v očiach pani Rakovská. To asi nikto nečakal. Neboli sme si istí, či v tejto situácii vôbec budú chcieť na koncert ísť.

"Ale áno, Gabika sa nevie dočkať a nemôžem dopustiť, aby sa jej sen nesplnil," hovorí pani Rakovská.

Objednali sme a zaplatili teda tri lístky a 4. agusta sa konečne Gabikin veľký sen naplnil. "Ego sa mi naozaj veľmi venoval. Rozprával sa so mnou aj hodinku, fotili sme sa. Stála som pri pódiu a koncert som si naozaj užila," žiarila šťastím Gabika. Poslala nám aj fotografiu, na ktorej je spolu s Egom.

"Ďakujem za splnenie sna, na tento veľký deň nikdy nezabudnem," usmieva sa.

Sme radi, že sa nám podarilo splniť ďalší náročný sen s kategórie stretnutie s celebritami, a pevne veríme, že sa nám ich bude dať plniť aj naďalej, hoci aj s prekážkami.

Želanie splnené 4.8.2016 

}); })(jQuery);