Karolínka dostala pozdrav od GOGA

on piatok, 23 september 2016. Posted in Chcel(a) by som stretnúť

Karolínka dostala pozdrav od GOGA

Karolínka Hatráková (11) zo Zemplínskeho Hradišťa sa lieči na onkologické ochorenie. Želanie si ku nám dala už dávnejšie, a trpezlivo čakala na jeho splnenie.

"Karolínka je veľkou fanúšičkou Yutubera Goga, má aj jeho plagát, tričko a knihu. Je to strašne inteligentné a múdre dievčatko, skôr zamerané intelektuálne (pekne spieva, hrá v divadelnom krúžku, zaujíma sa o ručné práce)," napísala nám jej maminka.

Svoje želanie napísala približne pred rokom, práve v čase, keď absolvovala rádio a chemoterapiu v Košiciach. "Je jej veľmi smutno za spolužiakmi a kamarátmi. Práve prišla o vlásky, ale je veľmi statočná," vraví maminka.

Karolínka sa snaží rakovinu poraziť už rok, niekedy sú výsledky lepšie, niekedy horšie. Jej sen bol vopred jasný: "Chcela by som sa stretnúť s Gogom," prezradila nám.

Stretnutie bolo náročnejšie zorganizovať, pretože Karolínka neustále pendluje medzi nemocnicnou a domovom, niekedy má návštevy zakázané, inokedy sa cíti zle.. Preto sme sa napokon zhodli na najlepšom riešení - Gogo jej pošle krátke video na povzbudenie a pamiatku. 

Rád ho pre ňu natočil a poslal jej ho na mail, čomu sa Karolínka veľmi potešila. Bol to pozdrav len a len pre ňu, priamo od jej idola. Úsmev jej rozžiaril tvár od ucha k uchu. 

"Čau Karolínka, toto videjko je len pre teba. Počul som, že teraz sa máš trošku horšie, ale zároveň, že si aj silná a darí sa ti s tým bojovať. Vieš, že keď prekonáš toto ťažké obdobie, bude už lepšie," začal. "Verím, že sa aj niekedy dohodneme a stretneme, napíš mi," dodal.

Veríme, že sa Karolínke jej idol priniesol trochu radosti do smutných dní v nemocnici. A rovnako ako GOGO aj my jej prajeme, aby už mala výsledky len a len dobré a aby chorobu víťazne porazila. Drž sa, Karolínka, si skvelá!

Želanie splnené 22.9.2016

Videjko od goga nájdete tu:

https://youtu.be/xWAQnzKwpmM

}); })(jQuery);