Laure zaspieval Majk Spirit osobne

on streda, 06 august 2014. Posted in Chcel(a) by som stretnúť

Laure zaspieval Majk Spirit osobne

Laura Bezušková pochádza z Novej Dediny pri Leviciach. Mala len 12 rokov, keď jej vlani diagnostikovali rakovinu. Nikto nemal ani len tušenia, že ich niečo také čaká. Už má za sebou jednu operáciu, ktorá žiaľ nebola úspešná.

Je vo veku, kedy by sa najradšej každý deň preháňala s kamarátmi po vonku a užívala si prázdniny ako jej rovesníci. Zbožňuje hudbu a je veľkým fanúšikom Majka Spirita. Jej mamina nám prezradila: "Laura má najradšej Majka Spirita, nikto sa mu nevyrovná, stále hovorí. Doma si spieva jeho pesničky, aj napriek tomu, že teraz po operácii má so spevom problém a na niektoré slová si nevie spomenúť".

Keď nám tento jej sen do ŽELAJ SI zaslali, dúfali sme, že ho dokážeme čo najskôr splniť. Vďaka ochote Majka Spirita a FUN radiu sa nám podarilo tento sen splniť ešte v termíne pred Laurikinou ďalšou operáciou.

Stretnutie Laury a Majka sa konalo na letnom festivale Funradio Dohoda v Malackách, kde sme pre Lauru vybavili vstup do zákulisia. Koncert sa mal uskutočniť až po polnoci a preto sme sa trošku obávali, či to zvládne absolvovať. Keď Laura počula, že sa jej sen už čoskoro splní, o ničom inom doma nerozprávala a tak rodičia neváhali a spoločne sa vybrali do Malaciek.

Laura sa takmer rozplakala od dojatia, keď Majk Spirit počas spievania venoval pred všetkými ľuďmi jednu pesničku priamo jej. "Bolo to skvelé!" tešila sa. Neskôr sa s ním aj osobne stretla, napísal jej venovanie a odfotil sa s ňou. "Bolo skvelé vidieť ju zase sa usmievať," povedala nám dojatá maminka.

Nielen mamina, ale aj celá rodina si želá, aby sa Laura podľa možnosti, čo najviac tešila z každého dňa. Už o pár týždňov, presne 21.8 osláv trináste narodeniny. Odcestuje do Prahy, kde ju v presne deň svojich narodením čaká ťažká operácia mozgu.

Veríme, že splnením tohto sna sme Lauru aspoň trochu rozptýlili pred náročným obdobím a dodali jej veľa síl. V deň jej narodením budeme na ňu myslieť a želať jej, nech operáciu zvládne čo najlepšie a nech je rekonvalescencia čo najkratšia a hlavne úspešná. Laura, želáme ti z celého srdca veľa síl!

Ďakujeme FUN radiu za možnosť byť v zákulisí festivalu a skvelému Majkovi Spiritovi za jeho ochotu venovať sa chorému dieťaťu, a to pri jeho vyťaženosti a množstve mailov, ktoré dostáva. Veľmi si to vážime a v mene Lauriky ešte raz ďakujeme!

Želanie splnené 2.8.2014

}); })(jQuery);