Lucka sa stretla so svojim idolom Kalim

on pondelok, 17 október 2016. Posted in Chcel(a) by som stretnúť

Lucka sa stretla so svojim idolom Kalim

Lucka z Nitry je milé a usmiate slniečko napriek tomu, že od 13. rokov bojuje s nevyliečiteľným ochorením. Skleróza multiplex jej spôsobuje množstvo zdravotných problémov a obmedzení v živote.

"Jej doterajší pozitívny prístup k životu, schopnosť rozdávať radosť a lásku a jej nevyčerpateľná sila pomôcť priateľom a blízkym je hodná našej poklony a obdivu," prezradila nám jej maminka.

Ale aj na Lucku však doľahlo ťažké obdobie.  "Nevie v sebe nájsť silu ísť ďalej, usmievať sa a tešiť sa zo života. Preto by sme jej chceli pomôcť na ceste späť, k návratu jej úžasnej sile žiť s radosťou," hovorí mama. 

Aj preto nám napísala o jej želaní stretnúť sa so svojim idolom - reperom Kalim. Ak by sa ho podarilo vybaviť, bola by nesmierne šťastná. A tak sme sa pustili do práce. Stretnutie sa nám podarilo vybaviť pomerne rýchlo, ale pre pracovnú zaneprázdnenosť speváka ho napokon nebolo možné realizovať.

Ale tak ako vždy, aj v tomto prípade sa nám napokon podarilo dotiahnuť splnenie sna do konca. Sám Kali zašiel za Luckou domov a prekvapil ju v kaviarni. Mali ste vidieť to prekvapenie na jej tvári! Žiarila šťastím a širokým úsmevom... Nečakala to a o to bola táto chvíľa vzácnejšia...

"Najlepšie veci v živote sú ľudia, ktorých milujeme, miesta, ktoré sme videli, a spomienky, ktoré sme si urobili po ceste," napísala k splneniu sna.

Presne pre takéto chvíle sme radi, že existujeme už jedenásť rokov. Za ten čas sa nám podarilo splniť sny vyše 700 deťom a vyčariť im úsmev na tvári. Nie je to nádherné číslo? 

Želanie splnené 23.9.2016

Foto: facebook

}); })(jQuery);