Tomáš sa stretol so svojim idolom Egom

on pondelok, 13 august 2018. Posted in Chcel(a) by som stretnúť

Tomáš sa stretol so svojim idolom Egom

Tomáš Tóth (18) z Kopčian bol zdravý chlapec... až do osudného dňa, kedy autohavária zničila jeho život. Prežil, ale jeho mozog ostal už navždy poškodený. 

Nebude už nikdy taký ako predtým, a hoci už konečne aj chodí, jeho mentálne schopnosti sú výrazne horšie. Dnes navštevuje špeciálnu školu v Senici. V ostatnom však pôsobí ako jeho rovesníci.

Aj Tomáš má svoje obľúbené pesničky, svoje idoly. Jedným z nich je raper EGO. Tomáš už dávno sníval o tom, že sa s ním stretne. Jeho mama napísala ešte v roku 2015 do ŽELAJ SI, aký je jeho tajný sen a aj sa nám ho podarilo vybaviť. Nakoniec kvôli chorobe mamy a kvôli tomu, že Tomáš ešte nechodil, sa napokon nemohli s Egom stretnúť.

Prednedávnom sme premýšľali, či sen vyradiť, alebo sa jeho mamine ozvať, čo a ako.  A osud ako vždy zasiahol - práve v tom okamihu nám sama napísala. "Píšem vám za svojho syna, chcem mu ten sen moc splniť. Môj syn je už chodiaci, radi by sme prišli na jeho koncert. Bolo by to veľké prekvapenie, keby sa s ním mohol osobne stretnúť, porozprávať, trebárs aj vyfotiť. Ďakujem vám moc za svojho syna, ak 

mu sen splníte," prezradila nám pani Anna Hovanecyzová.

Keďže práve typ sna stretnutie s celebritou býva niekedy najťažšie vybaviteľný, s malou dušičkou sme sa ozvali manažérovi Ega. Aké bolo naše prekvapenie, keď so splnením sna bez problémov súhlasil, vybavil pre Tomáša a jeho rodinu lístky na koncert, ktorý mal byť blízko k jeho bydlisku.

4. augusta bol nastal pre Tomáša veľký deň, ale on o tom ešte nevedel. "Môj syn ešte nevie, že dnes pôjde na koncert Ega. Bude to pre neho veľké prekvapenie! Už sa na stretnutie veľmi teším, bude z toho unesený, tak často o tom sníva! Bude to jeho vysnený deň, na ktorý tak dlho čakal!" hovorí pani Hovanecyzová.

A hoci na začiatku nastali drobné technické problémy so vstupenkami, ktoré nečakali na dohodnutom mieste, všetko sa napokon vyjasnilo a Tomáš sa so svojim idolom skutočne stretol.

A nielenže ho vyobjímal, vyfotil sa s ním, on dokonca mohol počas koncertu byť na kraji pódia a Ega si vyfotiť a zúčastniť sa jeho vystúpenia! Bol to skutočne Tomáškov veľký splnený sen!

Hoci Tomáško to nevedel slovami vyjadriť tak ako maminka, jeho radosť a jej slová hovoria za všetko: "Chcem sa vám z celého poďakovať za to, že ste Tomáškovi umožnili splniť jeho vysnívaný sen! Stretnutie sa moc vydarilo, bol taký šťastný, očká mu žiarili šťastím. Užil si to sním, dostal tričko, čo mu venoval, celý čas sa s ním rozprával, bol s ním aj na vystúpení, kde si zaspieval. Bol to úžasný večer, na ktorý nikdy nikdy nezabudne! ."

Nezabudla popriať, aby sa aj ostatným chorým deťom splnili sny tak ako Tomáškovi. V to dúfame, a veríme, že sa nám v našej činnosti bude dariť pokračovať. A zo srdca ďakujeme Egovi a jeho manažérovi, že dopriali Tomášovi tento úžasný zážitok! Ste skvelí! 

Želanie splnené 3.8. 2018

}); })(jQuery);